1. Новини Закарпаття
  2. >

Залишився 1 день: "Нафтогаз" звернувся до своїх клієнтів

14.12.2022 11:20 Суспільство

У "Нафтогазі" повідомили клієнтів про можливість платити за газ менше. Достатньо виконати лише дві нескладні умови, і рахунок зменшиться на 1%.

У

Що ж потрібно зробити споживачам, щоб їхні платіжки стали легшими?

Компанія "Нафтогаз України" рекомендує своїм клієнтам платити за отриманий обсяг «блакитного палива» до 25 числа місяця, який слідує за розрахунковим. Але якщо сплатити рахунок за газ до 15 числа, можна непогано заощадити. Щоправда, знижку споживач отримає не поточний, а наступного місяця.

У пресслужбі постачальника також додали, що для отримання знижки потрібно не лише сплатити рахунок заздалегідь, але й зробити це одним із двох способів. Першим є оплата за газ в особистому кабінеті на сайті компанії my.gas.ua. Другий спосіб - розрахунок за допомогою чату GASUA.

Якщо виконати всі перераховані вище умови, наступного місяця споживач зможе заплатити за газ на 1% менше. А оскільки взимку на оплату цієї комунальної послуги українці зазвичай витрачають кілька тисяч гривень, таку знижку можна назвати досить привабливою.

У "Нафтогазі" українців також попросили не зволікати з оплатою рахунків. Адже в ці складні часи, коли Україна бореться за свою свободу та незалежність, кожна сплачена гривня є свого роду внеском у перемогу. Своєчасна оплата українцями своїх рахунків допомагає газопостачальнику стабільно працювати та безперебійно постачати «блакитне паливо» до будинків українців.

Читайте на ГК:Громадськість обурена: Рада ухвалила скандальний законопроєкт №5655
Читайте на ГК:Пожежа у будівлі сталася через генератор: вогонь приборкували дві одиниці техніки ДСНС
Читайте на ГК:Окупанти із самого ранку масово атакують Київ та Київську область: що відомо