1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Грудневий потоп: у закарпатців по коліна затопило приміщення (ФОТО)

12.12.2022 17:36 Суспільство ВАЖЛИВО Голос Карпат

Протягом двох діб на Закарпатті пройшли рясні опади.

Протягом двох діб на Закарпатті пройшли рясні опади.

Напередодні, через тривалі дощові опади і всіх районах області істотно піднявся рівень води у місцевих річках. У результаті було підтоплено вулиці у населених пунктах. У полоні стихії опинились обійстя жителів. Підтоплено чимало підвальних приміщень й жителів Перечинщини. Фото із наслідками негоди люди розміщували у соцмережах.

Не оминула негода і села на Перечинщині. Зокрема, як уже інформував "Голос Карпат" раніше, у Туря-Реметі істотно піднявся рівень води у гірському потоці "Ружа", у воді опинились місцеві вулиці. Також нагадаємо, величезна водяна пастка унаслідок опадів утворилась перед входом до одного і торгових закладів.

Чимало проблем додалось через дощ і населенню Перечинської ОТГ. Тут у господарів села Сімер й Перечина водою було підтоплено підвальні приміщення, де зберігалась консервація й інші запаси. Через відсутність електрики люди не могли справитись із відкачуванням води, адже насоси не працювали. Щоб звільнити приміщення від води жителі просили сприяння влади у тому, аби їм на певний період включили світло, адже вичерпувати воду вручну було майже нереально. Вода, кажуть, прибувала із великою силою.

Нагадаємо, Енергетик пояснив, як відбувається відключення електроенергії

Читайте Голос Карпат.ІНФО також у Телеграм

Читайте на ГК:Сучасні ВЕС у горах Карпат: чи підтримують закарпатці вітряні парки на полонинах?
Читайте на ГК:Нічний режим рятує фінанси: як "розумний лічильник" допомагає закарпатцям не платити рекордні суми за електроенергію?
Читайте на ГК:Заблукалий француз й боса дівчина: які сюрпризи можна побачити в горах Карпат у мороз?