1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпаття отримає додаткові мегавати: Віктор Микита спілкувався з керівником "Укренерго"

11.12.2022 22:17 Суспільство ВАЖЛИВО

Не дивлячись на зусилля закарпатців економити електроенергію, все одно є чималий дефіцит цього ресурсу. А за настанням холодів краянам буде ще важче, адже потрібно обігрівати будинки.

Не дивлячись на зусилля закарпатців економити електроенергію, все одно є чималий дефіцит цього ресурсу. А за настанням холодів краянам буде ще важче, адже потрібно обігрівати будинки.

Закарпатська область отримає додаткову потужність у МВт. Про це у своєму Telegram-каналі повідомив голова обласної військової адміністрації Віктор Микита. Він провів телефонну розмову із керівником "Укренерго" Володимиром Кудрицьким.

"Ситуація в регіоні через аварійні відключення складна, тому дедалі важче буде зберегти тепло в оселях. Майже тиждень б’ємося за додаткові мегавати для Закарпаття. Щодня аналізуємо ситуацію в інших куточках країни, і ні мені, ні краянам незрозуміло, чому цей ліміт не переглядали протягом місяця", — написав Віктор Микита.

"Так, економія дає свій результат. Після введення в дію рішення Ради оборони області зафіксували зменшення обсягів споживання. За це дякую тим, хто почув нас і почав економити, однак все ще є проблеми з цим компонентом. Тут треба об’єднатися і не допускати марного витрачання цього ресурсу. Питання до "Закарпаттяобленерго", яке має чітко дотримуватися графіків за відсутності аварійних та екстрених ситуацій, нікуди не зникли", — йдеться в публікації голови ОВА.

"Будемо й надалі щоденно працювати, щоб світла було більше. Дякую енергетикам за роботу, а громаді — за підтримку", — написав Микита.

Читайте також: Вода у дворах та навіть у приміщеннях: закарпатські рятувальники борються з підтопленнями (ФОТО) 

Читайте на ГК:Закарпатці провели в останню дорогу полеглого захисника (ФОТО)
Читайте на ГК:Непоправна втрата: на Закарпатті проведуть в останній шлях полеглого Героя (ФОТО)
Читайте на ГК:Трагічна звістка з фронту сколихнула все Закарпаття (ФОТО)