1. Новини Закарпаття
  2. >

Вода у дворах та навіть у приміщеннях: закарпатські рятувальники борються з підтопленнями (ФОТО)

11.12.2022 21:14 Суспільство Актуально

На Закарпатті після дводенних проливних дощів почали виходити з берегів річки, а відповідно почалися і підтоплення дворогосподарств.

На Закарпатті після дводенних проливних дощів почали виходити з берегів річки, а відповідно почалися і підтоплення дворогосподарств.

Рятувальники ліквідовують наслідки погіршення погодних умов.

Через сильні дощі, а також через недостатню пропускну можливість водовідвідних систем, 11 грудня на території Закарпатської області зафіксовано підтоплення дворогосподарств та підвальних приміщень у ряді населених пунктів: в Ужгородському районі - 26, Мукачівському - 7, Хустському та Берегівському районах — по 2 дворогосподарства.

Окрім цього у Хустському районі підтоплено 15 га сільськогосподарських угідь між с. Стеблівка та с. Сокирниця, а також 66 га угідь між с. Сільце та с. Вільхівка.

Внаслідок підняття рівня води в р. Боржава стався перелив автодороги між населеними пунктами с. В. Ком'яти – с. Шаланки протяжністю близько 100 м., шар води до 10 см, проїзд автодорогою забезпечено. Також підтоплено 2 га сільськогосподарських угідь в с. В. Ком’яти та 5 га у с. Дюла Берегівського району.

Для відкачки води залучено 17 одиниць техніки та 65 осіб особового складу від пожежно-рятувальних підрозділів та місцевих пожежних команд.

Станом на 16:30 було відкачано воду з 20 дворогосподарств та підвальних приміщень.

Роботи тривають. Інформація що підтоплень уточнюється.

Читайте також: На Закарпатті "відрізало пасткою" торговий заклад (ФОТОФАКТ) 

Читайте на ГК:Різко піднявся рівень води у річках: закарпатців попереджають про небезпеку
Читайте на ГК:Негода накоїла лиха на Закарпатті
Читайте на ГК:На кордоні з Угорщиною митники сканером «зупинили» вантажівку, вщент напакованою контрабандою (ФОТО)