1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Млин знову у воді: У Ком’ятах “розлилася” річка Боржава (ФОТО, ВІДЕО)

11.12.2022 21:42 0 Суспільство
 

У селі на Виноградівщині кожного разу після сильних злив річка Боржава виходить зі своїх берегів.

Уже не вперше саме у Великих Ком’ятах річка Боржава виходить зі своїх берегів і зазвичай це відбувається це у двох місцях, біля млина де річка розливається на поля та автодорогу між  В.Ком’ятами — Заріччя, а у другому — на автодорогу між населеними пунктами с. В. Ком'яти – с. Шаланки.

Цього разу сталася така сама ситуація. До можливих паводків у селі вже звикли. Але кожного разу вода доходить до будинків, а подеколи навіть у будинки й тоді люди несуть колосальні збитки, адже все, що опиниться у воді з мулом потім доводиться викидати, робити ремонт і то лиш тоді, коли стіни, які наберуться цієї смердючої води повністю висохнуть.

Світлини та відео зняті біля млина у Великих Ком’ятах оприлюднив місцевий мешканець Андрій Пушкаш в одній із місцевих спільнот у соцмережі Фейсбук.

"Боржава 11.12.2022. Рівень перетнув позначку в 3 метри", - написав у дописі автор.

Також зі слів місцевих жителів стало відомо, що ще від ранку за мостом біля річки знаходилася техніка, яка при необхідності мала прорвати дамбу та пусти воду на колишні поля, де зараз знаходяться людські наділи та теплиці.

За інформацією від рятувальників, внаслідок підняття рівня води в р. Боржава стався перелив автодороги між населеними пунктами с. В. Ком'яти – с. Шаланки протяжністю близько 100 м., шар води до 10 см, проїзд автодорогою забезпечено. Також підтоплено 2 га сільськогосподарських угідь в с. В. Ком’яти.

Читайте також: Вода у дворах та навіть у приміщеннях: закарпатські рятувальники борються з підтопленнями (ФОТО) 

Читайте на ГК:“Оби лиш усьо нищити”: мережу шокувала витівка молодиків (ВІДЕО)
Читайте на ГК:«Сподіваюся, ці знання ніколи не знадобляться цим дітям»: школярів області навчали “орудувати” зброєю (ФОТО)
Читайте на ГК:“Живим коридором” до рідного дому: Виноградівщина зустріне полеглого Героя (ФОТО)