1. Новини Закарпаття
  2. >

Можуть негативно вплинути на хід подій: оприлюднено календар сонячних та місячних затемнень на 2023 рік

09.12.2022 20:02 Суспільство незвичайно

Хоча ці рідкісні явища не завжди можна побачити, але вони все одно впливають на людей. Тому на ці дні варто не планувати серйозних справ, адже затемнення негативно вплинути на хід подій.

Хоча ці рідкісні явища не завжди можна побачити, але вони все одно впливають на людей. Тому на ці дні варто не планувати серйозних справ, адже затемнення негативно вплинути на хід подій.

У 2023 році відбудуться чотири затемнення Місяця та Сонця. Ці рідкісні явища не завжди можна спостерігати в небі, однак вони істотно впливають на самопочуття. Пропонуємо ознайомитися з календарем затемнень, який допоможе завчасно подбати про своє здоров'я і розпланувати усі справи, пише МЕТА.

Календар затемнень на 2023 рік: у які дні відбудеться космічна подія

  • 20 квітня – сонячне затемнення
  • 5 травня – місячне затемнення
  • 14 жовтня – сонячне затемнення
  • 23 листопада – місячне затемнення

Перше затемнення Сонця 

Уже всередині весни наступного року потрібно бути готовим до цього явища. Затемнення Сонця 20 квітня буде гібридним, тобто в одній точці Землі його можна побачити повністю, а в іншій – лише яскраве кільце навколо Місяця. Космічна подія протриває всього 76 секунд.

Друге затемнення Місяця

Практично через декілька тижнів відбудеться друге затемнення у 2023 році. Астрологи застерігають, що у період з 20 квітня по 5 травня варто бути особливо обережними. Затемнення Місяця буде тіньовим, тобто супутника Землі буде видно не повністю. Для спостереження краще запастися телескопом. 

Третє затемнення Сонця

Наступна космічна подія пройде не дуже скоро. Затемнення Сонця припадає вже на осінь, 14 жовтня. Воно буде повним, хоча спостерігати за ним зможуть не всі. Яскраве кільце на темному колі українці, імовірно, не побачать. 

Четверте затемнення Місяця

Останнє затемнення у 2023 році припадає на 23 листопада. Воно буде напівтіньовим, але триватиме недовго. В Україні можна буде побачити це явище з 19:33.  

Читайте також: Китайський гороскоп на 2023: одним кролик принесе казкове щастя, а іншим випробування долі 

Читайте на ГК:Скільки може заробляти логопед у Закарпатській області?
Читайте на ГК:Як спонукати школярів вивчати польську мову: сучасні методи, інтерактивні підходи та поради для репетиторів
Читайте на ГК:Де чоловікам найчастіше роздають повістки: військком дав чітку відповідь