1. Новини Закарпаття
  2. >

Китайський гороскоп на 2023: одним кролик принесе казкове щастя, а іншим випробування долі

07.12.2022 20:37 Суспільство Лайт

Господарем наступного року буде Чорний Водяний Кролик.

Господарем наступного року буде Чорний Водяний Кролик.

На порозі – Новий рік 2023, а його господар з китайського гороскопа – Чорний Водяний Кролик. Астрологи розповіли, що деякі знаки Зодіаку стануть щасливцями цього року. Дізнайтеся, чи пощастить вам у рік Кролика.

Кому пощастить у рік Кролика 2023

Кролик буде сприятливо схильний до людей, які народилися в рік Кози, Собаки, Кабана та самого Кролика. Представникам цих зодіакальних сузір'їв пощастить в особистому житті, і вони зможуть просунутися картерними сходами.

У Козі Кролик цінує витонченість та артистизм, у Собаці – вірність, а Кабан подобається йому серйозністю. Успіх супроводжуватиме цих представників зодіакальних сузір'їв весь 2023 рік.

Кого чекає невдача на рік Кролика 2023

Кролик має сильну неприязнь до трьох представників зодіакальних сузір'їв, їм не пощастить у 2023 році. Півень дуже любить хвалитися, а Кролику це не подобається, тому він вказуватиме пернатому, де його місце. У Кролика неоднозначне ставлення до Тигра, він йому дуже заздрить. У 2023 році Тигри отримуватимуть від життя дрібні капості.

А ось найбільше випробувань долі дістанеться у 2023 році Щуру. Представники цього знака зіткнуться з невдачею та у їхньому житті виникнуть серйозні проблеми.

Джерело: Мeta.ua

Читайте також: Астрологи назвали знаки Зодіаку, на яких чекає різдвяне диво

Читайте на ГК:Смертельна прогулянка до кар'єру: підлітки зірвалися зі скелі та впали у воду (ФОТО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 2 квітня для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Збільшать чинні й запровадять нові?: що варто знати водіям