1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

На Закарпаття почали доставляти гуманітарну допомогу, яку зібрали громадські організації Угорщини

0 Суспільство Закарпаття

На Закарпаття почали доставляти гуманітарну допомогу, зібрану в громадських центрах Угорщини для підтримки насамперед представників угорських родин, що проживають в області.

На Закарпаття почали доставляти гуманітарну допомогу, яку зібрали громадські організації Угорщини

Про це повідомив заступник держсекретаря з питань громадських та суспільних зв’язків Вінце Салай-Бобровницький, пише Karpat.in.ua

Перебуваючи з візитом у центрі збору католицької благодійної організації «Карітас» в області Фейер, посадовець повідомив, що збір пожертв для допомоги дитсадкам, школам та дитячим будинкам Закарпаття ініціював угорський уряд і втілив цей задум у життя спільно з 20 громадськими та благодійними організаціями, які діють у країні.

Пан Бобровницький зазначив, що такі акції проводили й раніше, зокрема для підтримки людей, котрі опинилися в скрутному становищі через епідемію коронавірусу. А цього разу допомагають представникам угорської громади Закарпаття.

Заступник держсекретаря повідомив, що в чотирьох громадських центрах удалося зібрати 400 пакунків. «Католицький Карітас Угорщини» цього тижня почне доставляти їх на Закарпаття, а саме у 23 заклади 23 населених пунктів, звідки допомогу роздадуть родинам. Він зазначив, що пакунки містять продукти харчування тривалого зберігання, мийні засоби, речі повсякденного вжитку, іграшки для дітей.

Директор «Католицького Карітасу Угорщини» Ґабор Ейчі наголосив, що їхня організація протягом багатьох років допомагає мешканцям Закарпаття, зокрема через лікарську місію та «Карітас» Мукачівської дієцезії. А з лютого, після початку війни, допомоги стало ще більше, її доправляли як на Закарпаття, так і в інші регіони.

За його словами, цього разу до громадських організацій звернулися із закликом допомогти малозабезпеченим жителям Закарпаття з наближенням Різдва, і ГО охоче погодилися передати пакунки, «зібрані з великою любов’ю та турботою». Ґабор Ейчі зазначив, що на вихідних допомогу вже доставили у два населені пункти – Великий Бичків та Солотвино, а решту пакунків розвезуть протягом тижня.

Нагадаємо, Реформатська служба допомоги Угорщини доставила на Закарпаття тисячу наборів із продуктами харчування

Джордж Патакі привіз на Закарпаття теплогенератори на суму понад 50 мільйонів форинтів (ВІДЕО)

Читайте також: