1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

"Щоразу у черзі": жителі Закарпаття у повному шоці через блекаут

3389 Суспільство Закарпаття

В Україні тривають щоденні відключення світла у всіх областях й Закарпаття не виняток.

"Щоразу у черзі": жителі Закарпаття у повному шоці через блекаут

Від початку повномасштабного військового вторгнення росіян в Україну жителям багатьох областей довелося відчути і холод, і голод та опинитись відрізаними від світла на довгий період.

Відсутність електроенергії в містах і селах держави є наразі одним із болючих питань для усіх українців. З метою знизити навантаження на енергосистему країни у цілому, через вагомі руйнації електромереж атаками ворога, більше місяця в Україні тривають щоденні погодинні відключення.

Нагадаємо, 15 листопада Росією всьоме завдано руйнівного удару по енергетичних об'єктах.

Отож відключення почастішали й обурень із цього приводу у соцмережах.

У результаті масованих ракетних атак росіянами, 5 грудня укотре було завдано руйнувань енергетичній інфраструктурі держави. Отож у населених пунктах від цього дня укотре введено аварійні відключення. Тобто, електроенергію вимикають незалежно від графіка, на відміну від планових.

Напружена ситуація щодо постійних тривалих відключень і далі продовжує наростати. У соцмережах люди укотре звинувачують владу та енергетиків та намагаються почути логічних пояснень.

Наразі тему у соцмережі Фейсбук розворушили украй невдоволені жителі Березнянщини. Згідно з одним із дописів у місцевій спільноті, жителі неодноразово намагались отримати відповідь від Закарпатобленерго щодо порядку годин відключень. Водночас людям відповідали звертатись до РЕМів із цього приводу, не надавши натомість ніяких вагомих розяснень. Жителі відзначають, що додзвонитись до районних електропідстанцій, аби запитати про черги відключень, доволі непросто. А от планувати роботу із нечітко спланованим графіком люди не можуть, адже не всім зрозумілий порядок черг й коли саме підходить черга тієї чи іншої вулиці.

"Несу, несу чемодан, кому хочу тому дам", - зазначає одна з коментаторок у Фейсбуці. Також люди наголошують, ніби одні й ті самі вулиці в постійній черзі, мовляв ними "затикають" усі прогалини.

А ось і ряд інших коментарів із цього приводу

Нагадаємо, "Закарпаттяобленерго" звернулося до жителів краю: який графік відключення електроенергії діятиме 6 грудня.

Читайте також: