1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Подвійний вузол проблем: відомо, що вводять в освітніх закладах Закарпаття

877
Суспільство Закарпаття

Наразі в Україні спостерігається напружена ситуація через подальші військові дії.

Подвійний вузол проблем: відомо, що вводять в освітніх закладах Закарпаття

Унаслідок масованих ракетних атак росіянами по енергетичній інфраструктурі в областях України і далі продовжують вимкнення світла. За роз'ясненням енергетиків, такі дії є необхідними, аби знизити навантаження на енергосистему.

Відзначмо, 15 листопада Росія випустила близько 100 ракет по території України. Після цього найскладніша ситуація виникла в північних та центральних областях.

Закарпаття хоч оминають військові дії агресора, та не відключення електроенергії. Нагадаємо, від 16 жовтня у громадах, розпочали економію вуличного освітлення .

Останнім часом, як наголошують місцеві жителі, вимкнення світла врази почастішало. Вимикати починають щодня, як удень, так і ввечері, а вмикають на дві три години.

Не винятком стали й освітні заклади області. Через відсутність електроенергії навчальний процес не є повноцінним та й взагалі неможливим, відзначають в адміністраціях освітніх закладів. Тож через цю ситуацію та в результаті постійних повітряних тривог, що змушують більше пересиджувати у бомбосховищах, введено вкотре дистанційний режим. До слова, на дистанціку від 18 листопада перейшли в освітньому закладі Туря-Реметівської ОТГ на Перечинщині. Наразі не відомо, доки навчання буде тривати режимі онлайн.

Нагадаємо, Готуймось до гіршого: закарпатців застерігають мати усе під руками.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber