1. Новини Закарпаття
  2. >

У Путіна – посткоронавірусна енцефалопатія, – Комаровський

11.11.2022 23:36 Суспільство Думка

І цим пояснюється неадекватне сприйняття дійсності російським диктатором.

І цим пояснюється неадекватне сприйняття дійсності російським диктатором.

Доктор Євген Комаровський вважає, що у Путіна посткоронавірусна енцефалопатія або шизофренія. Про це він заявив у бліцінтерв'ю виданню "Блискавка".

"Я вважаю, що в нього посткоронавірусна енцефалопатія. Він переніс коронавірус, і після цього має проблеми з оцінкою реальності. Тобто певна патологія мозку є. По останніх його виступах та заявах про те, як слід берегти цивільне населення тощо я, в принципі, вже схиляюся до того, що є ймовірність шизофренії", – сказав Комаровський.

Також лікар не виключає і побічних ефектів від якоїсь лікарської терапії. Медичні ж діагнози погіршуються діями оточення Путіна, яке з якихось причин не поспішає виправити спотворену картину світу, що склалася у диктатора в голові.

"У будь-якому випадку людина перебуває в дуже специфічному оточенні, яке вона сама збудувала. Поруч немає людей, які можуть сказати правду, які можуть її познайомити з альтернативним варіантом реальності, окрім тієї, що склалася в її голові. Тому ми маємо ситуацію, коли деякі психічні та неврологічні проблеми накладаються на нездатність індивіда до отримання об'єктивної інформації. Просто оточення не дає людині отримати цю інформацію: або боїться, або свідомо", – зазначив Комаровський.

Водночас він вважає, що мета "оточення путіна" – перекласти провину за все, що відбувається, на нього одного.

"Спостерігаючи за тим, що він несе у своїх останніх виступах, у мене складається таке враження, що його оточення готує весь світ до того, щоб сказати: ми ні в чому не винні, винна у всьому одна-єдина людина", – підсумував Комаровський.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, У Кремлі назвали два сценарії закінчення війни з Україною 

Читайте на ГК:Щоб не розбудити кота: мережу розсмішило кумедне відео з пітбулем (ВІДЕО)
Читайте на ГК:«Ми думаємо над цим»: Путін знову заговорив про ядерний удар, — ЗМІ
Читайте на ГК:Ще одна масштабна пожежа в РФ: горить величезне підприємство (ВІДЕО)