1. Новини Закарпаття
  2. >

Україна будує стіну на кордоні з Білоруссю (ФОТО)

11.11.2022 20:09 Суспільство Актуально

На кордоні зводять стіну з ровом, насипом і залізобетонним парканом з колючим дротом.

На кордоні зводять стіну з ровом, насипом і залізобетонним парканом з колючим дротом.

Заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко заявив, що на кордоні з Білоруссю у північній частині країни тривають роботи зі зведення захисної стіни. Про це повідомляється у Telegram-каналі Тимошенка.

"Зараз на півдні наші люди зустрічають наших військових, а на півночі вирує інша робота — тут будують стіну на кордоні з Білоруссю", — зазначив він.

На Волині як зміцнення копають рів, зводять насип і залізобетонний паркан із колючим дротом.

Уже облаштовано приблизно 3 км вздовж кордону, і роботи продовжуються. За словами чиновника, цим справа не обмежується, але подробиць він не розголошує.

Аналогічні роботи ведуться у Рівненській і Житомирській областях. В інших регіонах на кордоні з РФ також будуються зміцнення.

"Зводять фортифікаційні споруди й облаштують кордон також і в регіонах, що межують із територією Росії", — пояснив Тимошенко.

"Наші прикордонники цілодобово відстежують те, що відбувається, вони мають все необхідне обладнання, щоб розглянути ворога далеко в тилу", — зазначив він, додавши, що в таких роботах бере участь як місцеве керівництво, так і представники бізнесу.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Ще 8 категорій чоловіків можуть законно виїхати за кордон /СПИСОК, ОНОВЛЕНО