1. Новини Закарпаття
  2. >

Зіткнення Землі з астероїдом не запобігти – прогноз NASA

08.11.2022 20:47 Суспільство

Вчені з американського Нацуправління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) вважають, що людство поки що не в змозі захистити Землю від космічних загроз, таких як астероїди-вбивці

Вчені з американського Нацуправління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA) вважають, що людство поки що не в змозі захистити Землю від космічних загроз, таких як астероїди-вбивці

У NASA змоделювали ситуацію космічної загрози для Землі.

Як пише видання Futurism, невтішний прогноз для землян дослідники дали на основі результатів останнього моделювання потенційного зіткнення Землі з астероїдами. За словами вчених, у разі наближення до нашої планети такого небезпечного небесного тіла люди не зможуть запобігти катастрофі, передає telegraf.

Як відбувалося комп’ютерне моделювання зіткнення астероїда із Землею

Згідно з основною сюжетною лінією дослідження, в атмосферу нашої планети на великій швидкості влітає астероїд, який має розмір 70 метрів у діаметрі. Космічний камінь звалився неподалік вигаданого міста і вибух від його падіння виділив величезну кількість енергії. Як розповіли вчені, вибух дорівнював десяти мегатоннам у тротиловому еквіваленті. Результатом виявилося те, що місто та його околиці були повністю знищені, а десятки тисяч городян загинули.

У ході експерименту вченим вдалося з’ясувати, що подібне небесне тіло не можна знищувати за допомогою ядерної зброї, оскільки це несе великі ризики щодо відносин між державами. Крім того, такий вибух не знищив би повністю астероїд і його частини все одно звалилися б на поверхню Землі. Більше того, існує ще одна небезпека. Справа в тому, що у разі підриву ядерної боєголовки у верхніх шарах атмосфери сконцентрується безліч радіації.

Однак, якщо не знищити небезпечне небесне тіло не можна, то, можливо, є шанс зменшити наслідки катастрофи. Саме тому в комп’ютерне моделювання було включено симуляцію реакції людей на цю подію, а також дій влади та інформування своїх громадян.

На жаль, тут також не все гаразд. Річ у тому, що після появи інформації про загрозу, серед людей почали поширюватися фейки та чутки, тому дії влади та інших неурядових організацій було зведено практично до нуля. В результаті одна п’ята громадян просто не повірила у те, що відбувається, і не евакуювалася з епіцентру вибуху.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Настає вирішальний період війни в Україні – глава ГУР Буданов 

Читайте на ГК:Ще одна масштабна пожежа в РФ: горить величезне підприємство (ВІДЕО)
Читайте на ГК:У Москві сталася масштабна пожежа: в торговельному центрі пролунали вибухи (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Казахстан та Узбекистан відмовились від "газового союзу" з рф