1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Посол доброї волі з Угорщини передала ліжка для дитячого будинку у Виноградів (ВІДЕО)

1010
Суспільство Угорщина

Католицький Карітас Угорщини передав Виноградівському дитячому будинку 50 нових ліжок.

Посол доброї волі з Угорщини передала ліжка для дитячого будинку у Виноградів (ВІДЕО)

Кошти на виготовлення 40 ліжок зібрав Карітас римо-католицької дієцезії в м. Алба-Юлія, в Румунії.

Допомогу, яка крім самих ліжок містила ще і засоби гігієни, продукти та солодощі передала посол доброї волі Католицького Карітасу Угорщини Аніта Герцег.

Детальніше - у сюжеті журналістів 21ungvar.tv.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Угорщина допомагає: в Виноградові вихованці дитячого будинку-інтернату оселилися в нових приміщеннях (ВІДЕО)

Варто також зазначити, що Угорщина однією з перших надала гуманітарну допомогу Україні уже на третій день війни і продовжує бути серед лідерів постачання гуманітарних продуктів, медикаментів та палива в Україну.

Також Угорщина стала центром прийому біженців, число яких перевищило 700 тисяч. Кожен третій угорець надав допомогу українцям.

Разом із цим, раніше новапрезидентка Угорщини Каталіна Новак озвучила позицію щодо війни Росії проти України.

“Ми засуджуємо путінську агресію, збройний напад на суверенну державу. Ми, угорці, хочемо миру тут і в сусідніх країнах. Ми не нейтральні”, - зазначається у відеовиступі президентки, опублікованому на сторінці угорського консульства в Ужгороді.

Читайте також: товариство угорської культури Закарпаття закликало уряд Угорщини підтримувати Україну всіма можливими способами й надалі та сприяти, у міру сил, припиненню збройного конфлікту та встановленню міцного миру.

 

 

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber