1. Новини Закарпаття
  2. >

Формула захисників і захисниць: українці проходитимуть обов'язковий щорічний військовий вишкіл

01.11.2022 23:11 Суспільство ВАЖЛИВО

Навіть після закінчення війни Росія й надалі залишиться нашим сусідом і українці мають бути підготовлені до різних каверз з боку "доброго сусіда".

Навіть після закінчення війни Росія й надалі залишиться нашим сусідом і українці мають бути підготовлені до різних каверз з боку

Наразі думки українці переважно зайняті тим, як вижити в надскладних умовах війни. Але й після війни українцям доведеться мілітаризуватись.  Через це військовий вишкіл для всіх українців має стати обов'язковим. Усі громадяни, незалежно від статі, щороку проходитимуть військові збори, пише Today.ua.

Ймовірно, у повоєнний час на Україну чекає тотальна мілітаризація. Ми завжди будемо межувати з Росією, і хтозна, яких ще викликів чекати в майбутньому через таке сусідство. Тому, для попередження майбутніх військових конфліктів або ж задля миттєвої і потужної відсічі ворогу треба, щоб кожен українець мав військову підготовку.

Про можливість впровадження такої практики розповіла міністерка у справах ветеранів Юлія Лапутіна під час інтерв'ю для Соціальної інформаційної платформи.

Юлія Лапутіна наголосила, що подібний механізм діє в Ізраїлі. Тому слід запровадити щорічні військові навчання і в Україні. Це дасть змогу діяти швидко та ефективно в разі ескалації конфлікту. Також Юлія Лапутіна додала, що, дотримуючись саме такої моделі, ми зможемо гарантувати безпеку в державі.

"Моя особиста придумка — це формула захисників і захисниць. Враховуючи сталість військової загрози й наявність агресивного сусіда, навіть якщо людина інтегрувалася в суспільство, ми маємо залишати її боєготовність на високому рівні. І тут дійсно постає питання проведення навчань, як в Ізраїлі. Будь-яка людина, жінка чи чоловік, раз на рік певний час проводить на військових зборах. Ми прийдемо до моделі, коли кожен у країні — захисник і захисниця, тому що військових навичок потребуватимуть усі", — каже Лапутіна.

Читайте також: «Армія відновлення»: в Мінекономіки розповіли кого будуть залучати до відбудови країни 

Читайте на ГК:Долар той самий, а прогнози різні: відомо, яку вартість зеленого закладають до бюджету
Читайте на ГК:Гороскоп на 2 листопада для всіх знаків Зодіаку
Читайте на ГК:Стамбульська конвенція: дієвий захист жертв насильства запрацює в Україні
Читайте на ГК:«Армія відновлення»: в Мінекономіки розповіли кого будуть залучати до відбудови країни
Читайте на ГК:За словом у кишеню не полізуть: астрологи назвали гострі на язик знаки Зодіаку
Читайте на ГК:Чому в Україні "несправедливо" відключають світло: одним часто, іншим зовсім ні, — Укренерго
Читайте на ГК:Ціни на картоплю різко змінилися та сильно здивували українців
Читайте на ГК:На війні загинув 24-річний Герой зі 128-ої бригади - Максим Зеленчонка
Читайте на ГК:Загинула вагітна жінка, 4-річна дитина та чоловік: фатальна помилка з частиною ракети С-300 вбила всю сім’ю
Читайте на ГК:Заборона виїзду чоловіків за кордон шкодить державі, — нардеп
Читайте на ГК:У Нафтогазі назвали причину "захмарної" розбіжності суми в платіжці із показаннями лічильника газу