1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

У Будапешті Мальтійська служба допомоги Угорщини надає підтримку 150 сім’ям переселенців з України (ВІДЕО)

1023
Суспільство Угорщина

Квартира, фінансова підтримка та навчання – таку допомогу отримують українці в Угорщині

У Будапешті Мальтійська служба допомоги Угорщини надає підтримку 150 сім’ям переселенців з України (ВІДЕО)

Мальтійська служба допомоги Угорщини надає підтримку 150 сім’ям переселенців з України в Будапешті.

Як йдеться у сюжеті журналістів Tv21 Ungvár, вимушених переселенців з України мальтійська служба зустріла добром і не припиняє надавати підтримку людям, які втекли від війни в Україні.

У Будапешті українців забезпечили житлом, надають в тому числі й фінансову підтримку, безкоштовний транспорт та медпослуги, а також навчання для дітей.

Детальніше про допомогу дивіться у сюжеті.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, Угорщина однією з перших надала гуманітарну допомогу Україні уже на третій день війни і продовжує бути серед лідерів постачання гуманітарних продуктів, медикаментів та палива в Україну.

Також Угорщина стала центром прийому біженців, число яких перевищило 700 тисяч. Кожен третій угорець надав допомогу українцям.

Разом із цим, раніше Угорщина підтримала прискорений вступ України в ЄС.

“Президенти восьми країн-членів ЄС - країни Балтії, Польща, Чехія, Словаччина, Болгарія і Словенія, виступили зі спільною ініціативою для просування євроінтеграції України, з метою надати Україні статус країни-кандидата і почати переговори про вступ якнайшвидше. Хотів би оголосити, що Угорщина підтримує цю ініціативу і ми закликаємо Брюссель поставити питання на порядок денний", - заявив Петер Сійярто. 

Читайте також: Угорщина й надалі підтримуватиме українських переселенців. Потрібно допомогти понад 700 тисячам українців, що втекли від війни до Угорщини. Про це повідомив заступник прем’єр-міністра країни Жолт Шем’єн.

Хвиля біженців такого масштабу не доходила до країни з часів Другої світової війни, – повідомив радник з питань внутрішньої безпеки прем’єр-міністра Угорщини Дьордь Баконді.

 

 

 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber