1. Новини Закарпаття
  2. >

Озвучено прогноз сильних магнітних бурь на серпень

03.08.2022 19:50 Суспільство ВАЖЛИВО

Працівники сонячних лабораторій постійно стежать за сонячною активністю. У дні підвищеної активності сонця на Землі відзначаються магнітні бурі.

Працівники сонячних лабораторій постійно стежать за сонячною активністю. У дні підвищеної активності сонця на Землі відзначаються магнітні бурі.

Це явище може викликати погіршення самопочуття і літніх і метеозалежних людей. Про це повідомляє УНІАН.

На початку місяця вчені прогнозують триденну бурю з 3 по 5 серпня. Буря 3 серпня буде середньою за силою, а 4 і 5 числа – слабкою.

Середина місяця буде спокійною, а от наприкінці очікується магнітна буря тривалістю майже тиждень. Триватиме вона з 16 по 22 серпня, а 20 і 21 числа буде її пік. Потім слабка магнітна буря прогнозується 29 серпня.

Вплив магнітних бурь на здоров’я

У період магнітних бур може погіршитися самопочуття у літніх, метеозалежних і вагітних, а також власників хронічних захворювань. Найпоширенішими симптомами магнітної бурі є наступні:

головний біль;запаморочення;нудота;біль у спині та суглобах;загострення хронічних захворювань;підвищений тиск;сильна слабкість;незрозуміла втома;безсоння;підвищена дратівливість.

Нагадаємо, Бронь від призову через "Дію": як це працює.

Читайте на ГК:У серпні 300 тисяч українців не отримають пенсії: названо причину
Читайте на ГК:Бронь від призову через "Дію": як це працює
Читайте на ГК:Розширено коло осіб, які мають право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації — Закон