1. Головна
  2. >
  3. Влада

«Хто не був на фронті, вони на фронті будуть»: Зеленський зробив заяву про мобілізацію в Україні

6886 Влада Україна

Раніше заявлялося, що в Україні потрібно мобілізувати пів мільйона чоловіків.

«Хто не був на фронті, вони на фронті будуть»: Зеленський зробив заяву про мобілізацію в Україні

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву щодо мобілізації в Україні та Росії. Він озвучив плани ворога і заявив, що Сили оборони нашої країни не потребують мобілізації півмільйона українців, як заявлялося раніше, пише РБК-Україна.

Україна та Фінляндія підписали сьогодні у Києві угоду про співпрацю у сфері безпеки та довгострокової підтримки. Після цього президенти двох країн Володимир Зеленський та Олександр Стубб провели спільну пресконференцію.

Главу української держави зокрема запитали про плани щодо мобілізації в Україні. Раніше військові заявляли, що для стабільності фронту необхідно призвати 500 тисяч осіб.

"Півмільйона нам не потрібно. Я вдячний Головкому за аудит. Можливо він знайшов сили й всередині Збройних сил України. Відповідна кількість тих, хто не був на фронті, вони на фронті будуть. Щодо окремої кількості, яка буде мобілізована, поки не готовий вам сказати. Можу сказати, що Росія на 1 червня готує мобілізацію 300 тисяч військових", - заявив президент України.

Також Володимира Зеленського спитали про удари по російських НПЗ, які не підтримують США та засуджує ООН.

"Мені здається, для того, щоб в кінці кінців зрозуміти, як вижити в Харкові, як людям жити без світла без води. Треба, напевно, людям приїжджати, дивитися, а потім щось засуджувати або ні. Росія, окрім сили, нічого не розуміє" – сказав Зеленський.

Читайте також: В Україні зменшили мобілізаційний вік: Зеленський підписав закон

Хочете бути в курсі найактуальніших подій з регіону і не тільки? Підписуйтесь на Telegram канал «Голос Карпат» і щодня першими отримуйте свіжу інформацію!

Читайте також: