1. Новини Закарпаття
  2. >

Контрактник із 128-ої бригади розповів, чи готові наші бійці до контрнаступу

31.07.2022 20:20 Суспільство Думка

128 бригада в обличчях

128 бригада в обличчях

Про чергового військовослужбовця, контрактника із Вінниці розповідає 128 окрема гірсько-штурмова Закарпатська бригада - Закарпатський легіон.

Сергій, командир бойової машини, сержант

«Нам не можна залишатися на місці, ми мусимо вибивати ворога і йти вперед!»

Я сам із Вінниці, в 128 бригаді служу за контрактом уже шостий рік. За цей час багато що бачив, тому можу порівнювати. Скажу так, що ООС – це, образно кажучи, дитячі ігри. Єдине, що можна було зробити з ворогом, – непомітно підійти до окопів і закидати гранатами або спровокувати на вогонь, виявити бойові точки й навалити туди з АГС. А зараз ми воюємо по-справжньому – із технікою, авіацією, ствольною й реактивною артилерією та іншою важкою зброєю.

Чи готові наші бійці до контрнаступу?

Вважаю, що так. У нашому підрозділі всі хлопці досвідчені й перевірені, жоден не намагався ухилитися від бою, не скаржився, що страшно. Хоча страшно буває, і це нормально. Ми й зараз, коли випадає вільний час, тренуємося, відпрацьовуємо штурмові дії. Нам не можна залишатися на місці, якщо засядемо, буде те ж саме, що в 2016 – 2021. Треба йти вперед, і ми готові до цього!, - розповів Сергій.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, "Смертельний туризм": один з туристів помер при піднятті на Говерлу /ФОТО 

Читайте на ГК:ДСНС і Патрульна поліція попереджають закарпатців про негоду, яка суне на область
Читайте на ГК:У школах Закарпаття облаштовують укриття /ВІДЕО
Читайте на ГК:«Нам не можна залишатися на місці, ми мусимо вибивати ворога і йти вперед!»: з інтерв'ю бійця 128-ої бригади