1. Новини Закарпаття
  2. >

Названо низку продуктів, які покращують обмін речовин

21.07.2022 23:34 Суспільство Лайт

Йдеться про продукти, що підтримують обмін речовин, які потрібно їсти щоранку, щоб худнути, не завдаючи шкоди організму.

Йдеться про продукти, що підтримують обмін речовин, які потрібно їсти щоранку, щоб худнути, не завдаючи шкоди організму.

Лікар Емі Лі, сертифікований лікар у галузі внутрішніх хвороб, лікувального харчування та медицини ожиріння, поділилася тим, що вона найчастіше їсть вранці, щоб оптимізувати свій метаболізм, передає cursorinfo. 

Ось продукти, які, як правило, сприяють обміну речовин:

Яйця

Яйця – це нежирний білок, що складається з 20 амінокислот, які є будівельними блоками м’язових клітин. Чим більш функціональні ваші м’язові тканини, тим більше калорій ви спалюватимете.

Йогурт

Йогурт – нежирний білок, отриманий із молочних продуктів. Потрібно вживати простий йогурт, тому що ароматизовані варіанти з добавками часто містять набагато більше доданого цукру. Цукор накопичується в жирових клітинах, тому його потрібно уникати за всяку ціну. Йогурт чудовий через вбудовані натуральні пробіотики, які сприяють хорошому здоров’ю і відіграють роль у тому, як організм спалює калорії та навіть контролює наші гормони голоду. 

Ягоди

Пам’ятайте, що клітковина, особливо в ягодах, допомагає організму переробляти цукор набагато ефективніше, тому організм не накопичує його. Клітковина також допомагає усунути запалення в організмі.

Горіхова олія без додавання цукру

Горіхове масло — це відмінний пісний білок, а також трохи клітковини, отриманої з горіхів.

Нагадуємо, як повідомляв ГОЛОС КАРПАТ раніше, У Італії розпустили парламент та призначили дострокові вибори 

Читайте на ГК:У Італії розпустили парламент та призначили дострокові вибори
Читайте на ГК:У Словенії гасять повномаштабну пожежу біля кордону з Італією (ФОТО)
Читайте на ГК:Гороскоп на 21 липня: дізнайтеся, що підготували для вас зірки