1. Новини Закарпаття
  2. >

Готуються нові атаки: Росія стягує резерви з усієї країни до кордону України, – розвідка Британії

09.07.2022 11:35 Суспільство ВАЖЛИВО

Окупанти, попри заявлену "оперативну паузу", збирають резервні сили з усієї країни, аби перекинути їх в Україну. Для цього ворог розгортає броньовані машини МТ-ЛБ, взяті з довгострокового зберігання.

Окупанти, попри заявлену

Про це повідомляє британська розвідка, пише канал 24.

У розвідці заявили, що саме МТ-ЛБ використовують як основний транспорт для нових піхотних підрозділів.

Хоча МТ-ЛБ раніше використовувалися для підтримки з обох сторін, Росія довгий час вважала їх непридатними для більшості передових транспортних завдань піхоти.

Спочатку він був розроблений у 1950-х роках як тягач для перетягування артилерії, має дуже обмежену броню та встановлює лише кулемет для захисту.

Цікаво! Натомість більшість російських десантно-штурмових підрозділів першого ешелону у лютому були оснащені бойовими машинами піхоти БМП-2, які мають броню товщиною до 33 міліметри і оснащені потужною 30-міліметровою автоматичною гарматою та пусковою установкою протитанкових ракет.

Попри заяву президента Путіна 7 липня 2022 року про те, що російська армія "навіть не розпочала" своїх зусиль в Україні, багато з її підкріплень є спеціальними угрупованнями, які розгортаються із застарілим або невідповідним обладнанням, – наголосили розвідники.

У міноборони росії напередодні заявили, що російські війська в Україні тимчасово зупиняються, щоб відпочити та відновити свої бойові можливості. Однак окупанти так і не припинили активних бойових дій. Таку інформацію підтвердили фахівці з Американського інституту вивчення війни (ISW).

Як раніше оцінювало ISW, російські сили не припинили активних бойових дій протягом цієї оперативної паузи і навряд чи це зроблять.

Нагадаємо, «Клята війна забирає найкращих»: обороняючи Україну загинув Анатолій Петейчук з Тячівщини (ФОТО).

Читайте на ГК:За тиждень паливо на АЗС значно здешевшало: яка ціна на пальне зараз
Читайте на ГК:Деяких українців офіційно позбавили відпусток: список професій
Читайте на ГК:Повістки студентам: хто зі здобувачів освіти може піти до війська