1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Розвідка повідомила, скільки білоруських військових зібрали поблизу кордону з Україною

646

У Головному управлінні розвідки розповіли, скільки білоруських військових наразі перебувають поблизу кордону з Україною

Розвідка повідомила, скільки білоруських військових зібрали поблизу кордону з Україною

Армія білорусі не здатна самостійно, без участі російської федерації, здійснити наступ, однак кремль тримає в резерві третину своїх батальйонних тактичних груп.

Про це Головне управління розвідки Міністерства оборони України з посиланням на свого представника Вадима Скібіцького повідомляє в Telegram

Як зазначається, станом на цей час армія білорусі тримає лише сім батальйонів, які на ротаційній основі розміщуються біля кордонів України.

На сьогодні окремі підрозділи спецпризначення рф разом із підрозділами сил спеціальних операцій Білорусі проводять спільні навчання з відпрацюванням дій на територію України. Тренування йдуть по всій лінії кордону.

Скібіцький зазначив, що аналогічна програма тренувань спостерігалася протягом усіх попередніх спільних навчань армій Білорусі та рф.

«Саме тому головна загроза зараз полягає у діях диверсійно-розвідувальних груп», – наголосив представник розвідки.

Як зауважили в ГУР, з огляду на досвід, отриманий у березні - квітні, формування ударного угруповання займе 3-4 тижні, з яких 2-3 знадобиться на повернення підрозділів армії рф до білорусі.

Водночас наступальні бойові дії білоруськими збройними силами самостійно розглядаються як «украй малоймовірні».

Водночас, за інформацією розвідки, загалом на сьогодні чисельність білоруських підрозділів, які на ротаційній основі перебувають поблизу кордонів, становить 4-6 тисяч осіб.

Також у країні перебуває 1,5 тисячі особового складу російських підрозділів - повітряний компонент, протиповітряна оборона, підрозділи спеціального призначення та ракетних військ.

Нагадуємо, Небезпека минула: на Закарпатті відбій повітряної тривоги 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber