1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

5600 упаковок дитячого харчування HIPP передали з Угорщини на Закарпаття

1593
Суспільство Новини Ужгорода

На Закарпаття прибула чергова партія гуманітарної допомоги з Угорщини.

5600 упаковок дитячого харчування HIPP передали з Угорщини на Закарпаття

Гуманітарний вантаж від ТОВ "HIPP" уже доставлено до Центральної міської клінічної лікарні Ужгорода завдяки старанням Угорської реформатської служби милосердя.

- Ми дуже вдячні угорсбкій общині Закарпаття і нашим сусідам-угорцям, які вже вчетверте приїжджають до нас із гуманітарною допомогою, - сказав головний лікар Центральної міської клінічної лікарні Ужгорода Іван Курах. - Раніше надавали нам матраци, одеяла і подушки, медичні інструмиенти і лікарські препарати, а пізніше – м'ясне харчування.

Наразі до клініки доставлено 2 тони спеціального дитячого харчування, яке буде використовуватися у дитячих медичних закладах області.

Як зазначається у сюжеті ТВ21 Унгвар, від початку війни Угорська реформатська служба милосердя вже допомогла Україні більші ніж 582 тонами гуманітарного вантажу. 

- Ми вирішили привезти такі засоби і харчі , які дісно потрібні місцевим лікарням і дитячим відділам. Завдяки пожертві ТОВ HIPP, ми привезли більше 5600 пляшок дитячого харчування. Вартість вантажу становить 1,8 млн форинтів, - повідомила Вікторія Катона, заступниця виконавчого директора фонду Угорська реформатська служба милосердя.

Також протягом тижня будуть передані підгузки та засоби гігієни до Берегівського дияконічного центру, а у селе Бене – харчі тривалого зберігання і мийні засоби. 

Нагадаємо, нещодавно Угорські благодійники побували у Бучі і Бородянці, де зробили перший крок для відновлення закладів освіти і медицини. Також напередодні самміту ЄС відбулася телефонна розмова президента України Володимира Зеленського та ПМ Угорщини Віктора Орбана, під час якої український лідер подякував угорцям за підтримку суверенітету України і надання притулку українцям під час війни.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber