1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Негода на Перечинщині: вулиця перетворилась на бурхливий потік (ФОТОФАКТ, ВІДЕО)

09.06.2022 19:35 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Сьогодні після обіду Перечинщиною пронеслася негода. Села райцентру накрила потужна злива із градом і сильним вітром.

Через негоду ряд вулиць перетворились на потічки. Не оминула проблема і вже згадувану у багатьох публікаціях вулицю 8-го Березня у Туря-Реметі. Наразі її планують декомунізувати. Але в якому вона стані впродовж тривалий час, як відзначають жителі вулиці, тамтешній владі, на жаль, чомусь байдуже.

–Головне, аби назву змінити, а наладити, хоть най там зарветься, – в один голос обурюються жителі.

Не переймалось, чесно кажучи, станом вулиці і попереднє керівництво сільради, не щоб сьогоднішня ОТГ взялась вирішувати цю проблему «не першої свіжості». Людям завжди лишень обіцяли довгоочікуваний ремонт вулиці через брак необхідних фінансів. На жаль, не ремонтованою ця вулиця залишається й по сьогодні. Й місцевим жителям залишається плавати цим відрізком дороги в період дощів. Так от і зараз.

–А що депутатам ті вулиці, вони на машинах, пішки не ходять. Зато у нас є новий потук, – відзначає пані Оксана, додаючи відео із бурхливим потоком на вулиці 8-Березня

Такі от реалії, а віз й нині там.

Раніше «Голос Карпат» уже писав про стан вулиці 8-Березня. Варто відзначити, основною проблемою  через яку упродовж років вулицю заливає водою є несправність ливневої каналізації.

–Ми не один раз звертались із своїми проблема до керівництва, отримували у відповідь одні обіцянки. І далі чекаємо. Пару разів люди зібрались, завезли рінчу із камазом на верхню частину. Самі поплатали, як то кажуть, але ту рінчу скороо вода розмила, яка весь час виливає із потока «Ружа», – відзначає пані Марія. – А ливнева труба захаращена уже роками і дотепер ніхто її не міняв.

Нагадаємо, неймовірна «освіжаюча знахідка» розташована в урочищі на Перечинщині (ФОТО)

Читайте на ГК:Жахаючий слід від сокир в одній із громад Закарпаття: березовий сік обернувся трагічним фіналом (ФОТО)
Читайте на ГК:На Закарпатті сталася надзвичайна ситуація: відомі деталі події (ФОТО)
Читайте на ГК:Були в шоці від побаченого: надзвичайна ситуація “сполошила” місцевих жителів (ФОТОФАКТ)