1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті зловили на камеру довгодзьобого «символа миру» в польоті (ФОТО)

16.05.2022 14:55 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Лелеки є символом щастя, добробуту і любові, живим символом України. А зараз, в умовах воєнного стану, ці птахи є ще й символом миру, надії, відродження, перемоги над злом.

В нашому випадку, зло, що сьогодні забрало надію у багатьох українців – жорстока війна, розпочата росією в мирній державі. Тож приліт символічних лелек до обійсть нині є більшим, аніж повернення цих пернатих із вирію, а саме – надією на перемогу над окупантами.

Із року у рік до своїх гнізд прилітають  й лелеки на Перечинщині. Ці довгодзьобі птахи оселяються на території освітніх закладів, на дахах старих будівель. Однією з таких є будівля функціонуючого у минулий період ковбасного цеху у Тур’я-Реметі. Саме тут, на даху, пернатий господар гніздиться тривалий період й виводить на світ майбутнє сімейство пернатих у парі з «коханою». 

Лелечу пару цими днями вдалося впіймати на камеру у підніжжі урочища «Горбки» на Перечинщині. Лелеки візитували уздовж засаджених цьогоріч сільських нив, шукали жаб, плазунів, ящірок у зеленій траві. Пообідавши, здійнялись у польоті над будинками жителів. Цей момент журналіст видання «Голос Карпат» відзняв на камеру.

Нагадаємо, Рідні хотіли, щоб я став лікарем, а я мріяв стати військовим: боєць 128-ї бригади про службу

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська