1. Новини Закарпаття
  2. >

Онкохворих українських дітей лікуватимуть у клініках Нідерландів та Швейцарії

06.04.2022 18:15 Суспільство

За кордон виїхало ще понад 20 дітей з різних областей України, які потребують невідкладного лікування

За кордон виїхало ще понад 20 дітей з різних областей України, які потребують невідкладного лікування

У середу, 6 квітня, на лікування у закордонні клініки виїхала ще одна група онкохворих дітей, які не можуть чекати, поки закінчиться війна, бо їм терміново потрібне лікування. Маленьких пацієнтів з України прийматимуть клініки Нідерландів і Швейцарії.

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі повідомили, що до пункту пропуску «Медика» автобусами разом з рідними виїхало понад 20 онкохворих дітей. Про найважчих хворих потурбувалися польські колеги, які надали для них спеціалізований транспорт.

 З «Медики» санітарним потягом вони поїдуть у спеціально створену у Польщі клініку Unicorn, а далі – у різні медичні заклади Європи. Спеціалізована клініка в місті Утрехт (Нідерланди), якою опікується королівська родина, запропонувала свою допомогу таким дітям. Інших маленьких пацієнтів лікуватимуть медики швейцарських клінік.

Серед дітей, які поїхали на лікування за кордон, є і 9-річна Марійка з окупованого села на Донеччині. У неї діагностували пухлину головного мозку. Частину утвору вдалось видалити ще до початку війни. Зараз дівчинка потребує додаткових аналізів і спеціальної терапії.

Мамі дівчинки дивом вдалося вибратися і дістатися до Львова, в Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр, щоб дати доньці шанс одужати.

Та не всі онкохворі діти виїжджають за кордон, багато залишається у Центрі, де отримують всю необхідну медичну допомогу.

Лікарі Центру радять: якщо дитина потребує спеціальної терапії, яка тимчасово зупинена в Україні через війну, можна скористатися допомогою спеціалістів Центру і отримати можливість продовжити лікування за кордоном. Тел. «гарячої лінії» Центру: +380971507053.

Пише zaxid.net

Нагадаємо, 250 тонн допомоги доправили із Закарпаття до Миколаєва з часу повномасштабної війни

Читайте на ГК:Насувається похолодання та буде дощити: погода на 3 квітня в Україні
Читайте на ГК:Одну категорію чоловіків зобов’язали пройти повторний медогляд: деталі
Читайте на ГК:В Україні зменшили мобілізаційний вік: Зеленський підписав закон
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська