1. Новини Закарпаття
  2. >

250 тонн допомоги доправили із Закарпаття до Миколаєва з часу повномасштабної війни

06.04.2022 17:55 Суспільство

Близько 250 тонн допомоги доправили до Миколаєва із Закарпаття з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

Близько 250 тонн допомоги доправили до Миколаєва із Закарпаття з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

 Збирає її Олексій Латій разом з іншими волонтерами. Чоловік родом із Миколаєва, кілька років тому переїхав в Ужгород. Необхідне волонтери забирають із гуманітарних складів в Ужгороді. Вантаж із Закарпаття, каже Олексій, виїжджає майже щодня.

Олексій Латій родом із Миколаєва. Останні три роки проживає в Ужгороді. Розповідає, через стан здоров’я звільнений від військової служби. Але з першого дня повномасштабної війни вирішив для себе — буде волонтерити.

“Вперше, коли почув, що діти, немовляти по три дні не їли і взагалі в підвалах під бомбардуванням, дуже важко передати. Тому було вирішено зібрати команду людей, однодумців, які хочуть помагати людям. Таких як я, я не один. Багато людей з Харкова, з Києва, з різних таких міст, які потерпають найбільше”, — повідомив Олексій.

Олексій збирає допомогу за списком для Миколаєва, — найнеобхідніше — медикаменти та дитяче харчування. В одному із закладів міста розмістили пункт прийому гуманітарної допомоги. Сюди звозять ліки. Перебирає їх та сортує вимушена переселенка із Запоріжжя Марина Шандак.

“Останні 8 років ми проживали у Запоріжжі, я взагалі з Ялти, з Криму, тобто я вимушена переселенка вже двічі. Сюди приїхали, перший тиждень у “Совиному гнізді” сортували речі, потім в’язали сітки захисні, а потім зустріли нашу подругу і вона запропонувала допомагати тут. Моя основна робота — я на телефоні, розмовляю із замовниками, готую заявки і кидаю дівчатам, щоб вони збирали”, — розповіла Марина.

На складі з ліками задіяли 20 людей, — розповіла волонтерка Наталія Риженкова. Жінка каже: “Сортуємо, отримуємо заявочки, пакуємо, по можливості відправляємо, закриваємо ці заявки. Особисто приходжу кожного дня, близько 9-ї години. О 20-22ій годині ми йдемо додому. Тому що хочеться чимпобільше спакувати, відправити, тому шо ми розуміємо, що ця допомога дуже важлива”.

Зібравши за списком ліки та продукти харчування, Олексій відправить їх до Миколаєва.

Про це пише Суспільне

Нагадаємо, Шахрайство із відшкодуванням ПДВ на 856 тис:завершено розслідування стосовно підприємця з Мукачева

Читайте на ГК:"Нагорбатились, гроші за вітром, а якості мало": на Закарпатті нарікають на цьогорічний врожай стратегічного овоча
Читайте на ГК:На Закарпатті зафіксували пекельний стрибок: що відомо?
Читайте на ГК:СБУ викрила нові схеми виїзду за кордон чоловіків: серед затриманих – очільники військкомату та філії університету (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська