1. Новини Закарпаття
  2. >

Гороскоп на 15 лютого 2021 — що обіцяють астрологи

15.02.2021 08:05 Суспільство Лайт

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Щоденний гороскоп для кожного знаку Зодіаку.

Овен

 

Овнам варто активніше використовувати сьогоднішні шанси. День дає можливість обійти складні грані будь-якої ситуації і отримати користь з її хороших сторін. Одночасно, можна попрацювати на своє майбутнє, знизивши ризик закріплення негативних тенденцій і посиливши позитивні (наприклад, зміцнити дружні зв'язки і особисті симпатії). Для цього будуть потрібні товариськість, чарівність, великодушність і інформованість, інформує Ukr.Media.

 

Телець

 

Сьогодні Тельцям не варто спиратися лише на стандартні важелі. День змушує підлаштовуватися, здійснювати обхідні маневри, задіяти парелельні сценарії і альтернативні шляхи. У такому режимі є переваги — наприклад, ваші помилки не стануть відомі широкій публіці. Але потрібні хороша реакція, гнучкість і почуття гумору. Вдалий час для напівофіційних відряджень і закулісних переговорів.

 

Близнята

 

Близнятам варто почати день з огляду наявних перспектив і уточнення планів. Залежно від ситуації, доведеться вибрати один напрямок або зайнятися двома паралельно, успіх сьогодні гарантований вам в обох режимах. Не виключено, що програми виявляться взаємопов'язані — наприклад, пізнавальна екскурсія допоможе практиці в мові або зміцнить дружні зв'язки, а навчання вдасться поєднати з фліртом.

 

Рак

 

День змушує Раків стати цілеспрямованішими, але зовсім не нав'язує їм одну-єдину мету і тактику. Можна розробляти відразу два напрямки. Зірки нагадують, що у вас з'явилася потужна підмога, завдяки якій можна уникати колишніх проблем і краще тримати баланс. Це може бути новий закон або тренд, змінений професійний ценз, можливість знайти підтримку в соціумі або в мережі.

 

Лев

 

День спростить Левам завдання, але не дасть готових відповідей і однозначних вказівок. Щоб прийняти оптимальне рішення, потрібно оцінити і зважити варіанти. Це вдалий час для спілкування з іноземцями, порівняння версій, узгодження думок, обговорення професійних, правових, культурних та інших нюансів. Ведучи паралельні діалоги і укладаючи схожі за змістом договори, скрізь слід грати чесно.

 

Діва

 

Сьогодні Діви можуть потрапити в смішне або двоїсте становище, почасти їм вже знайоме. На щастя, ситуація далека від кризової. Її цілком можна обернути собі на користь, застосувавши нові знання або маючи готовність вчитися. Знайдуться потрібні інструкції, дасть підказку друг або колега. Режим прогресивного мислення і нестандартних рішень доведеться включити медикам, програмістам, молодшому персоналу.

 

Терези

 

Сьогодні Терези можуть з користю для себе вести паралельні діалоги. День хороший для співбесід, цільових інтерв'ю, професійних порад, перехресних допитів, виступів перед аудиторією, залагодження правових спорів, контактів з клієнтурою, а також для особистого листування або зустрічі. Продуктивна доба для фрілансерів, репетиторів, консультантів, юристів, перекладачів, блогерів, посередників.

 

Скорпіон

 

Сьогодні на першому місці для Скорпіонів рутинні справи, в яких їм належить проявити оперативність, винахідливість, товариськість і вміння тримати баланс. Багатьом Скорпіонам доведеться бути "на підхваті", в ролі молодшого персоналу, асистентів або консультантів. Можуть стати в нагоді знання в сфері медицини, комунікацій, айті і комп'ютерних технологій. У ключові моменти не обійтися без почуття гумору.

 

Стрілець

 

Сьогодні Стрільці можуть розраховувати на удачу в іграх і навчанні, в справах, пов'язаних з комунікаціями і посередництвом. Їх обізнаність, ерудиція і авторитет в близькому колі дадуть їм переваги. Але це всього лише шанси, а не права або обов'язки: ви можете скористатися ними самі або передати свій хід іншому гравцеві, без шкоди для репутації. Хороший день для побачення, любовного листування.

 

Козоріг

 

Сьогодні зірки рекомендують Козорогам не йти від спілкування (особливо, з домочадцями, колегами, продавцями і покупцями), але і не затягувати розмову. Товариськість дозволить обмінятися корисною інформацією, уточнити розрахунки або підтвердити колишні домовленості, а вчасно поставлена крапка позбавить від небажаного повороту теми. По можливості, надавайте своїм думкам коротку забавну форму.

 

Водолій

 

Сьогодні успіх Водоліїв заснований на авторитеті, популярності, чарівності, ерудиції, нестандартному мисленні, специфічному почутті гумору. Багато Водоліїв будуть гарні в ролі наставників, переговірників, блогерів, експертів, консультантів. День вдалий для застосування незвичайних здібностей. Наприклад, таланту до ведення одночасних переговорів і складних розрахунків, перекладу неоднозначних текстів і символів.

 

Риби

 

Сьогодні зірки радять Рибам уважніше заповнювати документи, акуратніше вести фінансові справи і оформляти угоди. У цей день легко поквапитися і зробити промах, в результаті якого доведеться щось міняти і переробляти. Перш ніж зробити крок, варто зібрати всі факти і продумати ймовірні сценарії. Підготовленість забезпечить запасний хід або шлях відступу, якщо щось піде не так.

Читайте на ГК:Російські дипломати виїхали з КНДР на дрезині (ФОТО)
Читайте на ГК:У Німеччині знайшли 16 тонн кокаїну (ФОТО)
Читайте на ГК:"Тканинних уже не достатньо": відомо, які зміни в масковому режимі діють в Чехії
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...