1. Новини Закарпаття
  2. >

Першу вакцину, що схвалила Японія від COVID-19 - це препарат від Pfizer

14.02.2021 19:46 Суспільство

Препарат Pfizer став першим, схваленим для застосування в Японії. Раніше в п’ятницю експертна комісія при японському МОЗ також дала добро на використання вакцини від Pfizer.

Препарат Pfizer став першим, схваленим для застосування в Японії. Раніше в п’ятницю експертна комісія при японському МОЗ також дала добро на використання вакцини від Pfizer.

Міністерство охорони здоров'я, праці і добробуту Японії в неділю схвалило використання вакцини від коронавірусу виробництва американської фармацевтичної компанії Pfizer. Про це оголосило японське відомство, пише УНН.

Вакцинація в Японії, як очікується, почнеться в другій половині лютого і буде проходити в декілька етапів. В першу чергу вона торкнеться приблизно 4 млн медичних і соціальних працівників. У другу чергу будуть щеплені близько 36 млн осіб старше 65 років. Потім кампанія пошириться на 8,2 млн жителів Японії з хронічними захворюваннями, і тільки в травні вакцини зможуть отримати інші категорії громадян. У минулому році Японія підписала угоди про постачання вакцин від COVID-19 з Pfizer, а також з британсько-шведською фармацевтичною компанією AstraZeneca і американською біотехнологічною фірмою Moderna. Вакцинація в Японії для всіх місцевих жителів, включаючи іноземних громадян, буде безкоштовною — для цього парламент країни в кінці минулого року прийняв спеціальний закон.

Американська фармацевтична компанія Pfizer ще 18 грудня 2020 року подала заявку в Міністерство охорони здоров’я, праці і добробуту Японії на сертифікацію своєї вакцини від нового коронавірусу.

Нагадаємо, що На Закарпатті за добу більш ніж 200 нових інфікованих на коронавірус

Читайте на ГК:Російські дипломати виїхали з КНДР на дрезині (ФОТО)
Читайте на ГК:У Німеччині знайшли 16 тонн кокаїну (ФОТО)
Читайте на ГК:"Тканинних уже не достатньо": відомо, які зміни в масковому режимі діють в Чехії
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...