1. Новини Закарпаття
  2. >

Гороскоп на 11 лютого — що обіцяють астрологи

11.02.2021 08:05 Суспільство Лайт

Водолії, сьогодні ви залишатиметесь в центрі подій.

Водолії, сьогодні ви залишатиметесь в центрі подій.

Овен

 

Сьогодні Овнам важко залишитися осторонь від загальних дискусій, так як тема стосується їх особисто, часто порушені їх ділові та матеріальні інтереси. Зірки не радять вам підкидати дров у вогонь сьогоднішньої полеміки: конфлікт загрожує затягнутися і надовго зіпсувати відносини з потенційними однодумцями, а також посилити ваші фінансові проблеми. Не рекомендуються переговори і починання, інформує Ukr.Media.

 

Телець

 

Сьогодні у Тельців складний, але плідний день. На кону може виявитися любов, кар'єра, репутація. Можливі повторні зіткнення думок, скандали. Важлива цілеспрямованість, готовність відстоювати свою позицію або інтереси своєї групи. Виправдані ризики. Крапка не буде поставлена. Щоб не "перегоріти" завчасно і не зійти з дистанції, бажано купірувати сварку або звузити вогнище проблем.

 

Близнюки

 

Сьогодні у Близнюків є дороговказна зірка. Це може бути любов, обґрунтована надія, моральна підтримка, прихильність авторитетних осіб, глибока віра або точний довготривалий розрахунок. Така опора допоможе їм пройти через будь-яке випробування: через несподівану дорожню пригоду, любовну сварку, серйозну конкуренцію або гостру полеміку. Зрештою, зміцняться їх позиції і краще засвоюються знання.

 

Рак

 

Сьогодні Ракам забезпечені спокій і цікаве видовище, якщо вони зайняли позицію «спостерігача з попкорном». Втягнувшись в ту чи іншу історію (наприклад, активно вставши на чиюсь сторону в суперечці або вплутавшись в колективну акцію), вони повинні будуть підкоритися загальній динаміці подій і пройти шлях до кінця. На ньому їх чекають не лише цікаві відкриття і незвичайні можливості, але і хвилювання, небезпеки.

 

Лев

 

У Левів день відніме багато душевних ресурсів і вербальної енергії. Можлива зміна етапу у відносинах, кар'єрі. Найбільш складна перша половина дня. Увечері важливіше не судити інших, а оцінити свою стратегію: не можна змінити обстановку або партнера (опонента), але можна «оптимізувати» себе. Можливо, пора уточнити початковий договір, манеру спілкування і роботи, поповнити знання, скорегувати імідж.

 

Діва

 

Останні події не пройшли для Дів безслідно, і це підкреслить сьогоднішній день. Може накопичитися критична маса інформації, прозвучати ще одне важливе слово, лопнути терпіння. Зрештою, буде зроблено висновок щодо контактів, послуг, роботи, навчання, здоров'я, підопічних чи іншого значущого сегмента життя. Але питання поки відкрите, вам і вашому оточенню доступно лише його тимчасове рішення.

 

Терези

 

Сьогодні Терези виходять переможцями з будь-якої небезпечної гри (в крайньому разі, залишаються її повноправними учасниками і отримують законний шанс відігратися в майбутньому). Але все ж події можуть діяти їм на нерви, особливо, якщо це матеріальні ризики або інтимні проблеми. Краще не ставити крапку, а підвести проміжний підсумок і поки задовольнятися ним: попри ускладнення, це відмінний старт.

 

Скорпіон

 

Сьогодні Скорпіонам є що обговорити з домочадцями або своїм близьким колом (друзями, колегами, співвітчизниками). Навряд чи вщухне вчорашня суперечка. Справа не обмежиться боротьбою за чужі уми і симпатії: можливий конфлікт у зв'язку з нерухомістю, житловою площею, зоною ділового або творчого впливу. Може обговорюватися поведінка конкретних осіб. У подіях очікується переломний момент, але не фінал.

 

Стрілець

 

Сьогодні навколо Стрільців вирують новини і киплять пристрасті, і в цьому процесі більшість представників знаку бере особисту участь. Будуть обговорюватися недавні сенсації. Можливі інтелектуальні та світоглядні розбіжності. Не виключено, що з кимось доведеться посваритися або на час розлучитися. Також, день може супроводжуватися технічними поломками, збоями зв'язку, дорожніми пригодами.

 

Козоріг

 

Сьогодні зірки радять Козорогам підстрахуватися і не ризикувати активами, а ввечері проінспектувати стан своїх ресурсів: прибутки і втрати, залишки на рахунках, якість покупок, надійність вкладень, загальну платоспроможність. У деяких ситуаціях, контролю зажадає моральна сторона питання. В цьому випадку, вам доведеться чесно оцінити свою репутацію, цінності, зв'язки і реалістичність планів.

 

Водолій

 

Водолії сьогодні залишаться в центрі подій, або збережуть до них живий інтерес. День складний морально і технічно, можливе емоційне перезбудження. Великий ризик зриву, травми, конфлікту, загострення хвороби або стратегічної помилки в силу втоми, вантажу відповідальності. Трохи остигнувши, можна підвести деякі підсумки (наприклад, оцінити свої перші успіхи на новому шляху) і скорегувати плани.

 

Риби

 

Сьогодні Рибам належить зробити висновки зі своїх або чужих пригод. Варто врахувати, що вони не закінчені і попереду чекають інші значущі повороти. Прорахувати майбутнє буде простіше, якщо ви мислите об'єктивно і прогресивно, продовжуєте вчитися, підтримувати потрібні зв'язки і освоювати нові маршрути. Але вам навряд чи варто робити все це прямо зараз: ситуація напружена, небезпечна і часом тупикова.

Читайте на ГК:Російські дипломати виїхали з КНДР на дрезині (ФОТО)
Читайте на ГК:У Німеччині знайшли 16 тонн кокаїну (ФОТО)
Читайте на ГК:"Тканинних уже не достатньо": відомо, які зміни в масковому режимі діють в Чехії

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...