1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

«Єднальний магніт для трьох областей»: у сусідній із Закарпаттям області обговорювали хід реалізації «Малого Карпатського кола»

06.02.2021 18:00 0 Суспільство
 

«Мале Карпатське коло»–масштабний інфраструктурний проєкт, який з’єднає короткими шляхами головні туристичні магніти трьох областей– Закарпатської, Львівської та Івано-Франківської.

Хід його реалізації у 2021 році сьогодні обговорювали у Львівській області. Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков узяв участь у спільній нараді на якій були присутні заступник керівника Офісу Президента Кирил Тимошенко, голова Укравтодору Олександр Курбаков, заступниця міністра економіки Ірина Новікова, голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров та голови обласних адміністрацій і рад, на території яких реалізовують проєкт.

«Мале Карпатське коло"- це якісна дорожня інфраструктура у трьох областях: 20 км нових доріг і 170 км якісно відремонтованих уже існуючих автошляхів, які роками не відновлювалися.

Це співпраця центральних органів виконавчої влади, обласних, районних адміністрацій та рад, а також територіальних громад. Залучення інвесторів.

Одну із пропозицій від Закарпаття озвучив Анатолій Полосков – включити у «Мале Карпатське коло» дорогу Синевир - Колочава – Буштино, із продовженням до кордону із Румунією( Яблунівка - Вишково ). Це дасть можливість іноземним туристам дістатися до локацій найкоротшими по відстані і комфортними по якості шляхами.

"Мале Карпатське коло" дозволить у місцях, де розташовані туристичні магніти, підвищити спроможність громад, сприятиме їхньому розвитку.

Голова Закарпатської ОДА запевнив, що влада в області буде максимально сприяти реалізації проєкту та залученню інвесторів, - повідомили у Закарпатській ОДА.

Нагадаємо, "З'єднає три області": у Закарпатській ОДА розробляли стратегію "Малого карпатського кола"

Читайте на ГК:В Ужгороді перевіряють дотримання маскового режиму, соціальної дистанції та наявність дезінфікуючих засобів (ФОТО)
Читайте на ГК:Учень з Ужгорода отримав медаль у фіналі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
Читайте на ГК:В Ужгороді іноземець з Нігерії цілий рік перебував без дозвільних документів: його примусово повернули до країни походження
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...