1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"З'єднає три області": у Закарпатській ОДА розробляли стратегію "Малого карпатського кола"

03.02.2021 12:00 Суспільство

Засідання робочої групи пройшло під головуванням Анатолія Полоскова, повідомляє прес-центр ОДА.

Засідання робочої групи пройшло під головуванням Анатолія Полоскова, повідомляє прес-центр ОДА.

На нараді розглянули варіанти дорожньої інфраструктури Малого карпатського кола: які саме шляхи зможуть якнайповніше розкрити туристичний потенціал трьох областей, що входять до проєкту. І де саме прокладати дорогу, яка з’єднає Славське-Хащованя Львівської області та населений пункт Нижній Студений на Закарпатті.

Керівник області підтримав ідею віднести до проєкту один із головних туристичних шляхів області, який проходить через Хустський та Тячівський райони – це автомобільна дорога Синевир-Колочава-Буштино, з під’їздом до КПП «Яблунівка», що на українсько-румунському кордоні.

Голова Закарпатської ОДА доручив управлінню лісомисливського господарства області надати пропозиції щодо включення до Малого карпатського кола лісових доріг, які уже існують, щоб, через покращення їхнього стану, можна було створити додаткову вело- та пішохідну туристичну інфраструктуру.

Також було надано доручення забезпечити виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво лісової дороги від урочища Омножанський до підніжжя Синевирського перевалу з подальшим погодженням з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України.

Мале карпатське коло – це проєкт до якого входять три області – Закарпатська, Львівська, Івано-Франківська. Має на меті, через розвиток туризму, сприяти підвищенню рівня життя місцевого населення та створення якісної дорожньої й туристичної інфраструктури.

Нагадаємо, "Один потрапив в ущелину, а інший - у великий ліс": у горах на Рахівщині заблукало двоє туристів

Читайте на ГК:В Ужгороді на річці оселилася пара лебедів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Закарпатті створять групи реагування на порушення карантину
Читайте на ГК:Цими вихідними в Ужгороді відбудеться мітинг на підтримку Сергія Стеренка
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...