1. Новини Закарпаття
  2. >

Бум онлайн-колядників. Як змагаються за перше місце на "Колядуй, Закарпаття!" (ВІДЕО)

09.01.2021 17:51 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

За два тижні акції вже є безумовні серед учасників вже є безумовні фаворити, колядки яких переглянули понад 3,5 мільйонів Фейсбук-користувачів.

За два тижні акції вже є безумовні серед учасників вже є безумовні фаворити, колядки яких переглянули понад 3,5 мільйонів Фейсбук-користувачів.

Різдвяно-новорічна акція "Колядуй, Закарпаття!", організаторами якої є багатопрофільний санаторій "Теплиця" та супермаркет "Гранд", стартувала 26 грудня. Її мета – популяризувати і зберегти обрядові різдвяні співанки-колядки і підтримати тих, хто їх виконує.

З початку акції, для участі у конкурсі вже надіслали біля сімсот колядок, які сумарно набрали понад 5 мільйонів переглядів, сотні тисяч "лайків" та десятки тисяч коментарів.

Вже зараз чітко вималювалась десятка фаворитів, які лідирують з великим відривом.

У трійку лідерів увійшли колядка "О, свята Марія Мати" у виконанні Васі і Таньки Гозди, яка зібрала 1,2 мільйони переглядів та 75 тисячі "лайків"; колядка "Хай Ісус, мале дитя" у виконанні сестер Пуюл, яку переглянули 645,4 тисячі та вподобали 47 тисяч Фейсбук-користувачів; колядка "Ой, радуйся земле" у виконанні колядників з Новоселиці, яка зібрала 899,9 тисяч переглядів та 46 тисяч "лайків".

Нагадаємо, переможця визначає найбільша кількість вподобань або "лайків".

Далі в десятці лідерів колядки розташувались наступним чином:

4-те місце: колядка "Хай Ісус, мале дитя" у виконанні Литовчук Анастасії і Віталіка, зібрала 290,3 тисячі переглядів та 35 тисяч "лайків".

5-те місце: колядка "Ой у полі, у полі" у виконанні 3-річної Каролінки Біланчук, зібрала 466,9 тисяч переглядів та 32 тисячі "лайків".

6-те місце: колядка "Хай Ісус, мале дитя" у виконанні Ніколетти Фанти, зібрала 299,2 тисячі переглядів та 32 тисячі "лайків".

7-те місце: колядка "Хай Ісус, мале дитя" у виконанні двох Вікторій, зібрала 233,6 тисяч переглядів та 27 тисяч вподобань.

8-ме місце: колядка "Нічка та ясная" у виконанні Анастасії Васько, зібрала 165,9 тисяч переглядів та 18 тисяч вподобань.

9-те місце: колядка "Хай Ісус, мале дитя" у виконанні першокласників Коростської ЗОШ, зібрала 230 тисяч переглядів та 16 тисяч "лайків".

10-те місце: колядка "На різдвяні свята, всі ся радуймо" у виконанні Софійки, має 141,3 тисячі переглядів та 15 тисяч вподобань.

Найпопулярнішою серед учасників є колядка "Хай Ісус, мале дитя". Їх заспівали понад половина учасників.

Для тих, хто також хоче прийняти участь у акції, нагадуємо головні умови:

1. Запишіть відео з вашою улюбленою колядкою. Важливо – це має бути Ваше авторське відео, в якому колядку виконуєте Ви або Ваші родичі, друзі, знайомі тощо;

2. Завантажте відео з колядкою у групу "Акція Колядуй, Закарпаття - Санаторій "Теплиця" & Супермаркет "Гранд";

3.Після перевірки Вашого відео, модератори акції нададуть Вам посилання з Вашим відео на сторінці "Голосу Карпат". Поширюйте його, надсилайте друзям, рекламуйте, заохочуйте до переглядів і уподобань Вашого відео – їхні "лайки" допоможуть Вам виграти!

Більше деталей про участь у акції – за посиланням.

Нагадаємо, співорганізатором цьогорічної акції "Колядуй, Закарпаття!", став багатопрофільний санаторій "Теплиця".

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська