1. Новини Закарпаття
  2. >

Багатопрофільний санаторій «Теплиця» став співорганізатором святкової акції «Колядуй, Закарпаття!»

06.01.2021 13:45 Суспільство ПРОМО Голос Карпат

Мета цієї різдвяної акції дуже актуальна у цифровому сьогоденні - популяризація і збереження обрядових співанок – колядок.

Мета цієї різдвяної акції дуже актуальна у цифровому сьогоденні - популяризація і збереження обрядових співанок – колядок.

Акція «Колядуй, Закарпаття!» вже не перший рік тішить любителів гучної коляди. Одні можуть досхочу співати, а інші – обирати і підтримувати своїх фаворитів. Тож можна не лише наколядуватись, а і отримати за це цінні подарунки та головний приз – 10 000 гривень.

Так багатопрофільний санаторій «Теплиця» та супермаркет «Гранд» підтримують і заохочують аматорські співочі таланти, котрі бережуть і множать культурну спадщину предків. Окрім вже згаданого спільного головного призу за перше місце від організаторів, фіналісти другого та третього місця отримають путівки на санаторно-курортний відпочинок від «Теплиці» вартістю 7 000 та 5 000 гривень відповідно.

Окрім того, «Теплиця» дарує спеціальний приз за активність. Подарункова корзина буде розіграна між користувачами, які поставлять «лайк», прокоментують та поширять цей допис про акцію, а також вподобають сторінку та приєднаються до групи багатопрофільного санаторію «Теплиця».

Акція «Колядуй, Закарпаття!» стартувала 26 грудня 2020 року і діє по 19 січня 2021 року. На сьогодні участь у ній прийняло біля 200 чоловік, які заспівали та надіслали свої колядки. Цьогорічні різдвяні співанки отримали майже півмільйона переглядів та кількасот тисяч «лайків» і поширень.

Для тих, хто планує долучитись до акції, нагадуємо умови:

1. Запишіть відео з вашою улюбленою колядкою;

2. Завантажте відео з колядкою у групу «Акція Колядуй, Закарпаття - Санаторій «Теплиця» & Супермаркет «Гранд»»;

3.Після перевірки Вашого відео, модератори акції нададуть Вам посилання з вашим відео на сторінці «Голосу Карпат». Поширюйте його, надсилайте друзям, рекламуйте, заохочуйте до переглядів і уподобань Вашого відео – їхні «лайки» допоможуть Вам виграти!

Нагадаємо, кілька днів тому колядок було лише півсотні. Активність колядників, готових заспівати на відео, зросла ближче до Різдва.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська