1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Виноградові, щоб провести дитячий футбольний матч, батьки сушили стадіон ганчірками (ФОТО, ВІДЕО)

03.10.2020 15:17 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Матч в рамках обласного чемпіонату по футботу проводили в одній із шкіл, бо два міські стадіони у Виноградові - зачинені.

Матч в рамках обласного чемпіонату по футботу проводили в одній із шкіл, бо два міські стадіони у Виноградові - зачинені.

Про учорашню "толоку" розовіла мама одного із вихованців ДЮСШ на своїй сторінці у Фейсбуці. Жінка додала фото і відео прибирання штучного міні-стадіону у Виноградівській ЗОШ №8, де і провели змагання.

У Виноградові в комунальній власності є два міські стадіони - "Юність" та "Пластмасовик". На полі "Юності" грає і тренується ФК "Севлюш", тож він зачинений для містян.

Доступ до іншого, "Пластмасовика", колись був вільний. Також там проводили свої тренування та матчі вихованці Виноградівської ДЮСШ. У 2017 році на стадіоні проводився ремонт, на який виділили 3,5 млн. гривень з обласної ради, та 6 млн. гривень з міської ради. Саме покриття стадіону коштувало 7,9 млн. гривень. Тоді ж анонсували і велику реконструкцію та залучення інвестора для будівництва, на залишках багаторічного довгобуду, нового спорткомплексу.

У 2018 році затвердили дворічну програму утримання стадіонів, на яку в 2019-2020 роках виділили 2,1 млн. гривень.

Вже у 2020 році трирічне покриття за 7,9 млн.гривень стало непридатним для гри. Принаймні так пояснили це в міській раді, коли зачинили стадіон. Заборонили тренуватись там навіть ДЮСШ. Можливість тренуватися юним футболістам тричі на тиждень, батьки відвойовували під стінами мерії. Проте ані поле, ані залишки інфраструктури не дозволяють проводити там змагання.

Замість обіцяної реконструкції в міській раді стадіон поділили. При цьому одну ділянку "загубили". У жовтні 2019 ділянку, на якій обіцяли побудувати спорткомплекс, віддали в оренду місцевому мешканцю Василю Мерингеру. Його називають "піджаком" нардепа Владіслава Поляка.

Окрім того, згаданому підприємцю віддали в оренду "зелену зону" перед будівлею пошти. Зараз там м’ясний магазин.

Про інші схеми Виноградівської міськради з комунальним майном, читайте у матеріалі "Остання "п'ятирічка": куди подівся потенціал Виноградова?".

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська