1. Новини Закарпаття
  2. >

100-річний ветеран зібрав для протидії коранавірусу більше 25 мільйонів фунтів стерлінгів

20.04.2020 17:43 Суспільство Лайт Голос Карпат

Відставний капітан Збройних Сил Великобританії Том Мур започаткував акцію по збиранню коштів для протидії епідемії коронавірусу, на яку відгукнулись майже мільйон благодійників.

Відставний капітан Збройних Сил Великобританії Том Мур започаткував акцію по збиранню коштів для протидії епідемії коронавірусу, на яку відгукнулись майже мільйон благодійників.

Серед останніх були і спадкоємець британського престолу принц Чарльз та його син Гаррі.

Ветеран Другої світової війни напередодні свого 100-ліття пообіцяв здійснити сто пішохідних кіл навколо свого саду, попросивши взамін в якості підтримки збирання коштів для служби охорони здоров’я країни (NHS), які б та скерувала на протидію епідемії коронавірусу.

Початковою метою “капітана Тома”, як почали називати його у світі, було акумулювати одну тисячу фунтів стерлінгів. Однак, поки він завершував свої пішохідні кола, на благодійний рахунок надійшло понад 25 мільйонів фунтів. Особисті кошти внесли навіть принц Вільям, внук королеви Єлизавети ІІ, та його брат Гаррі, який свого часу теж служив у Збройних Силах. Останній на своїй сторінці в соціальній мережі вітав починання ветерана.

До акції долучились і колишні однополчани Тома Мура, які прийшли, аби у почесній варті спостерігати за сотим колом свого товариша.

Високе визнання отримав ветеран-капітан і від уряду Великобританії. Канцлер казначейства країни Ріші Сунак назвав його дії справжнім подвигом.

“У наші важкі нинішні часи – це набагато більше, ніж будь-коли,”- зазначив політик.

На порталі change.org понад 835 користувачів підписали петицію до королеви Єлизавети ІІ про те, щоб вона удостоїла Тома Мура почесним лицарським титулом “Сер”. Про це пише угорське інформагенство МТІ.

Нагадаємо, "Гроші повинні йти за коронавірусом, а не за пацієнтом" - Страна

Читайте на ГК:Фігура 51-річної супермоделі вразила мережу (ФОТО)
Читайте на ГК:Чеська компанія пообіцяла заплатити заробітчанам після того, як закарпатець Ярослав Чепа оголосив голодування
Читайте на ГК:Американська селебріті випустила свічку з запахом свого оргазму — це винос мозку (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська