1. Новини Закарпаття
  2. >

Україна теж закупила непридатні до використання швидкі тести на виявлення коронавірусу

30.03.2020 10:37 Суспільство Голос Карпат

Наприкінці минулого тижня Іспанія заявила, що повертає китайському виробнику партію швидких тестів на виявлення Covid-19, бо вони непридатні до вживання.

Наприкінці минулого тижня Іспанія заявила, що повертає китайському виробнику партію швидких тестів на виявлення Covid-19, бо вони непридатні до вживання.

Іспанія відправила назад фірмі Shengzhen Biocasy Biotechnology закуплену від неї партію тестів, бо з перших 9 тисяч препаратів 30 відсотків показали в інфікованих на вірус пацієнтів неправильні результати, хоча ця цифра мала становити принаймні 80 відсотків.   

“Українська правда” зазначила з цього приводу, що мер Києва Віталій Кличко теж замовив такі самі тести від даного виробника, які мали розподілити між 7 базовими лікарнями столиці.

Китай, відповідаючи на закиди Іспанії заявив, що названа фірма взагалі не має офіційного дозволу на продаж ні своїх, ні товарів інших виробників. А керівництво підприємства, реагуючи на звинувачення іспанців,зазначило, що, мабуть, медики неправильно застосовували тести й тому ті показали такі результати. Водночас визнали, що допустили помилку, коли не поінформували належним чином замовників як користуватись препаратами. Про це пише видання KarpatHir.

Нагадаємо,На Закарпатті тести на коронавірус робитимуть в обласній лабораторії (ВІДЕО)

Читайте на ГК:Трьох священиків оштрафували через служби на Вербну неділю
Читайте на ГК:В Україні за минулу добу коронавірус виявили у 85 медиків
Читайте на ГК:Руйнівна пожежа в Чорнобилі: вогонь дістався АЕС (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська