1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Чоловік помер після візиту до ТЦК: подробиці страшної події на Заході України (ФОТО)

0 Суспільство Україна

Андрій Панасюк, 41-річний житель Хмельницького, пішов з життя через два дні після візиту до Хмельницького об’єднаного міського ТЦК та СП.

Чоловік помер після візиту до ТЦК: подробиці страшної події на Заході України (ФОТО)

Туди його доправили працівники ТЦК, зустрівши чоловіка вранці 27 березня у одному з хмельницьких магазинів на вулиці Тернопільській.

Про це розповіла хмельничанка Наталія Кушлак в коментарі "Суспільному", яка й розмістила допис про історію, що трапилася з їхнім сином Андрієм у соцмережах.

Жінка стверджує, що Андрій не міг воювати через хворобу.

"Він навіть в армії не служив, не взяли через проблеми зі здоров'ям. І тут його, як якогось злочинця, скрутили, запхали до автомобіля і завезли до ТЦК, де знущалися і принижували", – стверджує пані Наталія.

За її словами, чоловік вранці вийшов до магазину на закупи і припинив виходити на зв'язок.

"Ми не могли зрозуміти, де він подівся, бо ж сказав дружині, що зараз повернеться. Уже ближче до обіду Андрій таки взяв слухавку, сказав, що він у воєнкоматі..., що його сюди привезли та утримують, не випускають. Поскаржився, що у нього піднявся тиск і він дуже погано почувається, що просив надати йому допомогу, але йому, за його словами, сказали, що під Авдіївкою допоможуть", – розповідає родичка померлого.

У приміщенні ТЦК Андрій Панасюк, за словами його матері, пройшов військово-лікарську комісію. На ВЛК йому дали направлення на огляд лікарів кардіологічного диспансеру. Там мали дати свій висновок про стан здоров'я чоловіка.

"Він мав іти до кардіодиспансеру наступного дня, на 9:00, але тоді він увже був у Хмельницькій міській лікарні, де лікарі боролися за його життя", – зазначає Наталія Кушлак.

Жінка стверджує, що Андрія випустили з приміщення міського ТЦК близько 16:00 у передінсультному стані, так і не викликавши до нього "швидку", хоч у нього вже були всі ознаки – втрата координації рухів, незв'язна мова.

"Андрій ще якимось дивом з тиском 220/189 зміг дістатися додому. І вже вдома, на очах дружини, просто впав. Викликали "швидку", проте час був втрачений – у "швидкій" Андрій впав у кому", – говорить мати померлого.

Наталія додала, що лікарі Хмельницької міської лікарні протягом 2 діб боролися за життя її сина. В ніч проти 28 березня вони зробили термінову нейрохірургічну операцію. Однак "ураження головного мозку виявилися несумісними з життям". Похорон відбувся 31 березня.

Що кажуть у ТЦК

Хмельницький обласний ТЦК та СП на своїй сторінці у Facebook оприлюднив офіційну заяву з приводу цього інциденту.

Там стверджують, що Андрієві Панасюку була вручена повістка "для уточнення військово-облікових даних і проходження ВЛК", бо підстав на відстрочку він не мав і перебував у розшуку.

"Однак під час проходження ВЛК у громадянина було виявлено захворювання. Враховуючи це, його направлено на дообстеження до медичного закладу", – кажуть у військкоматі.

ТЦК запевняє, що погіршення стану здоров’я військовозобов’язаного та смерть відбулися вже в медичному закладі під час до обстеження.

"Відтак інформація, яка розповсюджується в соцмережах про ігнорування скарг громадянина на стан здоров'я – не відповідає дійсності. Як і про фізичний вплив чи погрози з боку військовослужбовців територіального центру комплектування", – підсумували в ТЦК.

Читайте також: На Закарпатті побільшало прикордонних постів: почали "різати" жорсткі вимоги 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також: