1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Приміщення адмінбудівлі профспілок в Ужгороді звільнили

29.11.2019 18:50 Суспільство

Поліція Закарпаття забезпечила правопорядок під час виконання рішення суду щодо звільнення адмінбудівлі профспілок в Ужгороді, інформує відділ комунікації поліції Закарпатської області.

Інформація у інтернет-мережі щодо захоплення адмінбудівлі на площі Народній у м.Ужгород не відповідає дійсності. Сьогодні було виконано рішення суду щодо звільнення будівлі, яку раніше займала профспілкова організація краю. Порушень публічної безпеки не допущено

Сьогодні, 29 листопада, в окремих інтернет-виданнях з’явилася інформація про рейдерське захоплення в місті Ужгород адмінприміщення, яке до цього належало профспілковій організації краю. Однак, дана інформація є недостовірною.

Ще в 2017 році розпорядженням Кабінету Міністрів України було передано частину адмінбудівлі в місті Ужгород на пл.Народній, яке належало профспілковій організації краю, до сфери управління Державної судової адміністрації.

Профспілки оскаржували дане рішення Кабміну в судах, але вироки були ухвалені не на їхню користь.

Разом з тим, у 2017-2018 роках в Ужгородський відділ поліції надходили заяви про те, що обласна рада профспілок перешкоджає власникам у користуванні частиною будівлі. За фактом захоплення громадських або державних будівель чи споруд проведено досудове слідство, причетним особам повідомлено про підозру.

І от сьогодні рішення суду про передачу частини адмінбудівлі на площі Народній в м.Ужгороді судовій адміністрації нарешті було виконано. Правопорушень не допущено.

Нагадаємо, роботодавець у Виноградові заплатить 125 тис грн штрафу за нелегальну роботу підлітка.

Читайте на ГК:В Ужгороді затримали громадянина Непалу, який незаконно проживав в Україні
Читайте на ГК:В мережі показали раритетне фото 1953 року зі стадіону "Авангард" в Ужгороді
Читайте на ГК:На КПП "Ужгород" затримали фуру, "запаковану" героїном
Стрічка