1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Роботодавець у Виноградові заплатить 125 тис грн штрафу за нелегальну роботу підлітка

29.11.2019 16:52 Бізнес

На одній із СТО у Виноградові під час проведення інспекції фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області зафіксували факт виконання обов’язків автослюсаря неповнолітнім на нелегальній основі.

На одній із СТО у Виноградові під час проведення інспекції фахівці Управління Держпраці у Закарпатській області зафіксували факт виконання обов’язків автослюсаря неповнолітнім на нелегальній основі.

17-річний хлопець зізнався: працював близько шести місяців без укладеного трудового договору. Цю інформацію потім підтвердив і сам роботодавець. Правда, підприємець стверджував, буцімто юний автослюсар це практикант. У той же час зарплату хлопець отримував – залежно від виробітку.

Роботодавцю нагадали, що за ч. 3 ст. 24 Кодексу законів про працю України, працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Для проходження студентом-практикантом виробничої практики власнику майстерні потрібно було б мати укладений з навчальним закладом відповідний договір.

Таким чином, залучення працівника без офіційного оформлення трудових відносин трактується як порушення вимог трудового законодавства. Тож відповідно до постанови, винесеної в Управлінні Держпраці у Закарпатській області, на роботодавця накладено штраф у розмірі 125 тисяч 190 гривень.

Нагадаємо, спецоперація в Мукачеві: викрито зловмисників, які знищували майно підприємців коли ті відмовлялись платити гроші.

Читайте на ГК:На Виноградівщині додумалися сміття вивозити у виноградник: селяни обурені таким свинством (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:Сьогодні у християн західного обряду Великдень: напередодні родина з Виноградівщини поділилася секретами випікання пасок (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Виноградівська дитяча школа мистецтв відсвяткувала ювілей: у мережі розповіли історію закладу (ФОТО)
загрузка...