1. Новини Закарпаття
  2. >

Скло, пластик та інші відходи: відпочивальники продовжують засмічувати ліси Закарпаття (ВІДЕО)

12.10.2019 20:38 Суспільство

Для багатьох краян, на жаль, є нормою викинути сміття з вікна чи вивезти побутові відходи у найближчу лісосмугу.

Ще якихось років 40 тому проблема сміття не стояла настільки гостро. По-перше, не було вже згаданої пластикової упаковки, по-друге, усе що продавалося, було у склі, папері чи металі, а пункти прийому вторинної сировини були широко розповсюджені у населених пунктах. Однак у випадку зі сміттям в лісі причини не у відсутності сміттєпереробних заводів чи пунктів прийому вторсировини, а в елементарній вихованості і відсутності екологічної свідомості. Бо навіть маючи місце куди викинути непотріб – деякі наші співвітчизники воліють кинути під ноги, та ще й смітники пошкодити.

На окрему увагу заслуговують люди, які скидують свій непотріб в річку. Прекрасна «Блакитна лагуна» – неймовірної краси місцина, про яку ми нещодавно розповідали, через такі дії деяких громадян невдовзі перетвориться на смітник.

Не зупиняють недобросовісних громадян ні попередження, ні штрафи. Сміття у лісі та водоймах, на жаль, нині не рідкість. З одного боку, люди нарікають на лісівників, що вони не прибирають, а з іншого – сміття у лісі не росте, а як встигати за активними екологічно несвідомими краянами – питання.

Більше дивіться в сюжеті М-студіо:

Нагадаємо, на Виноградівщині сміттєвий колапс: більше двох місяців з сіл району не вивозять відходи.

Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Виноградова, Мукачева та Ужгорода 12 жовтня 2019 року
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (12 жовтня для закарпатців і всього світу)
Читайте на ГК:Гороскоп на 12 жовтня для всіх знаків зодіаку: день вдалий для закладення нових звичок та справ
Стрічка