1. Новини Закарпаття
  2. >

Водогосподарники Закарпаття та Угорщини провели спільні експлуатаційні заходи на річці Тиса (ФОТО)

11.10.2019 18:46 Суспільство

Про це повідомили у Басейновому управлінні водних ресурсів річки Тиса.

Про це повідомили у Басейновому управлінні водних ресурсів річки Тиса.

8-9 жовтня 2019 р. працівниками Берегівського МУВГ, спільно з угорськими колегами з Верхнє-Тисайської Дирекції водного господарства, проведено спільні експлуатаційні заходи, пов’язані з покращенням естетичного стану гідротехнічних споруд на ділянці правобережної дамби р.Тиса в районі державного кордону.

Верхнє-Тисайською Дирекцією водних справ було виконано експлуатаційні роботи шляхом механічної розчистки від чагарнику та рослинності вздовж правобережної дамби р.Тиса 60+400 та 62+812 (ПЗ 149-160) між сухим відкосом дамби та прикордонною інженерною полосою на Українській Стороні. Роботи виконувались з метою забезпечення безперешкодного доступу для обслуговування дамби, що знаходиться на Угорській Стороні та забезпечує захист Української території.

Берегівське МУВГ проводило роботи по благоустрою прикордонної ділянки правобережної дамби р.Тиса від с.Бадалово – до державного кордону та впорядкуванню території навколо пам’яткого знаку річниці українсько-Угорської співпраці на прикордонних водах.

Спільні роботи по обкошуванню дамби р.Тиса та міждамбового простору виконувались згідно узгодження, проведеного в рамках зустрічі Уповноважених Урядів України та Угорщини з питань водного господарства на прикордонних водах.

Нагадаємо, про що домовилися водники України та Румунії

Читайте на ГК:"Не встигають на виклик": як працюватимуть медичні бригади Закарпаття після змін у виклику "швидкої" (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Середня зарплатня зросла: скільки отримують закарпатці
Читайте на ГК:На Закарпатті затримали прокурора "під мухою", - ЗМІ