1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Баварська община з Німеччини та волонтер із США допомагали оздоровчому закладу «Барвінок» у Перечині (ФОТО)

05.09.2019 15:46 Суспільство

В урочищі Бобайове на Перечинщині табір займає 3 гектари чудової лісо-паркової зони змішаного лісу, а цілюще повітря сприяє оздоровленню та підвищує імунітет дітей.

В урочищі Бобайове на Перечинщині табір займає 3 гектари чудової лісо-паркової зони змішаного лісу, а цілюще повітря сприяє оздоровленню та підвищує імунітет дітей.

Успішно завершив сезон дитячий оздоровчий заклад "Барвінок" Закарпатської облорганізації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості, побутового обслуговування населення (голова Іван Зелінський), розташований в тихому зеленому передмісті Перечина.

За кошти Баварської общини  з Німеччини  в оздоровниці було організовано відпочинок 40 дітей з малозабезпечених сімей Перечинщини (меценат Іріс Трюбсветтер). Крім закарпатських школярів, гарно відпочили у «Барвінку» діти працівників Київської обласної організації профспілки ЖКГ (організатор Світлана Лебедєва). За доброю традицією в таборі відпочивали    і проводили тренування юні волейболістки команди з міста Мукачева (тренер Лариса Колнишева).Родзинкою відпочинку було те, що з ініціативи голови галузевої профспілки Івана Зелінського з допомогою волонтера із США, штат Вірджінія  Ченсі Бентоні діти мали можливість вдосконалити свої знання з вивчення англійської мови.

Цікавою і різноманітною була культурно – дозвіллєва програма  в таборі. Діти відвідали басейн «Буревісник», побували на екскурсії в місті Ужгороді, в оздоровчому комплексі «Воєводино» у Перечинському районі, відвідали Кресну дорогу у Перечині, жіночий монастир рівноапостольної Марії-Магдалини в селі Зарічево на  Перечинщині. Запам’яталися дітям  зустрічі з працівниками МНС та  центру зайнятості у Перечині, інші заходи - ігри, конкурси краси, малювання, ліпка, щовечора була дискотека, тощо.Діяльність оздоровчого закладу «Барвінок» - складова частина підсумків роботи обласної організації профспілки працівників ЖКГ у Всеукраїнському огляді роботи профспілок на кращу організацію оздоровлення і відпочинку дітей у 2019 році.

Сергій Баранчиков, завідувач відділу організаційно-гуманітарної роботи Закарпатської облпрофради

Нагадаємо, закарпатські профспілки відбилися від чергової рейдерської атаки (+ФОТО)

Читайте на ГК:За два дні до Великодня закарпатська малеча поспішає до храмів із дерев’яними молотками
Читайте на ГК:На Перечинщині стартував писанковий флешмоб у режимі онлайн (ФОТО)
Читайте на ГК:«У пам’яті закарбувався мамин рецепт»: мешканка із Перечинщини Олена Белей про Великдень (ФОТО)