1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Перечинська ОТГ – лідер в Закарпатті за інвестиційною привабливістю

22.07.2019 14:38 Суспільство

Перечинська об’єднана громада стала лідером в Закарпатті за рейтингом інвестиційної привабливості, який зформував Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу».

Перечинська об’єднана громада стала лідером в Закарпатті за рейтингом інвестиційної привабливості, який зформував Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу».

Перечинська об’єднана громада стала лідером у Закарпатській області за рейтингом інвестиційної привабливості, який зформував Фонд «Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу».

Про це повідомив голова Перечинської ОТГ Іван Погоріляк на своїй сторінці у фейсбуці.

Рейтинг враховує 33 критерійних показники і відображає інвестиційну привабливість громад. Згідно з ним Перечинська ОТГ очолила список Закарпатських громад із рейтингом 64,09. Друге та третє місця також посіли об’єднані територіальні громади – нещодавно створена Мукачівська та Іршавська, інформує Закарпатський ЦРМС.

Зауважимо, що в такому успіху Перечинської громади є велика роль Закарпатського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою». Так, з допомогою ЦРМС була розроблена та затверджена стратегія розвитку Перечинської ОТГ до 2025 року. Крім того, радники Центру допомогли розробити інвестиційний паспорт громади. Торік Закарпатський ЦРМС та Програма «U-LEAD з Європою» спільно з міськрадою провели в Перечинській ОТГ «Форум бізнесу та влади», присвячений залученню інвестицій у громаду.

Крім того, співробітники Перечинської міськради проходили тренінги та семінари з проектного менеджменту та стратегічного розвитку, організовані Закарпатським ЦРМС. 

Нагадаєио, у Перечинській ОТГ відбувся відкритий діалог з громадою з питань сталої енергії

Читайте на ГК:Викладачі Тур’я-Реметівської ДМШ організували конкурс он-лайн «Музичний карантин-2020», участь у якому беруть навіть учні із Туреччини (ФОТО)
Читайте на ГК:Лелеки повернулися до своїх гнізд на Перечинщині (ФОТО)
Читайте на ГК:«Вдома не сидіти»: мешканці Перечинщини про ситуацію із роботою в умовах карантину
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська