1. Новини Закарпаття
  2. >

«Ні вітрякам на Полонині Боржава»: Закарпатці зареєстрували відповідну петицію до президента України

08.07.2019 23:20 Суспільство ВАЖЛИВО

Петицію було зареєстровано 4 липня, її автором є Володимир Суран.

Петицію було зареєстровано 4 липня, її автором є Володимир Суран.

На сайті президента зареєстровано петицію "Про заборону будівництва вітрової електростанції на 129 мвт на території Воловецької селищної ради Воловецького району та на території Березняківської, Дусинської, Неліпинської та Тибавської сельських рад Свалявського району".

Загалом у петиції повідомляється, що ТзОВ «Атлас Воловець Енерджи» намагається реалізувати проект будівництва на Полонині Боржава елетростанції з 34 вітрогенераторів заввишки 180 м кожен, загальною потужністю 120 МВт, що ставить під загрозу національну безпеку України та порушення конституційних прав людини на безпечне для життя та здоровя довкілля.

 

Також повідомляється, що дозвільна документація була видана із порушеннями законодавства, а будівництво такої електростанції може нанести непоправної шкоди природного багатства Полонини Боржава. Щокрема це стосується флори і фауни, адже на Полонині є багато рідкіснихта зникаючих видів рослин та тварин, які занесені у Червону книгу України.

Небайдужих до долі Боржавського хребта просять підписувати петицію, розміщеною за посиланням ТУТ. Збір підписів триватиме майже 3 місяці.

Нагадаємо, на Міжгірщині відбулась акція проти будівництва вітряків на полонинах Карпат.

Читайте на ГК:Як "лисіють" Карпати: вражаючі фото вирубок лісу з висоти (ФОТО)
Читайте на ГК:Що відбулось на Закарпатті, Ужгородщині, Виноградівщині та Берегівщині 17 червня
Читайте на ГК:ІD-картку разом з ідентифікаційним кодом отримали 30 закарпатців (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська