1. Новини Закарпаття
  2. >

У національному парку в Карпатах діє унікальний парк-музей

17.06.2019 15:31 Суспільство

У франківському м.Яремче було створено унікальний парк-музей «Карпати в мініатюрі», який детально відображає архітектурні пам’ятки та об’єкти культурного надбання Карпат.

У франківському м.Яремче було створено унікальний парк-музей «Карпати в мініатюрі», який детально відображає архітектурні пам’ятки та об’єкти культурного надбання Карпат.

Парк-музей став новою туристичною визначною пам'яткою і одночасно майданчиком для нестандартного вивчення географії та історії Карпатського краю.

Парк-музей «Карпати в мініатюрі» став сумісним проектом громадської організації «Центр ділових та соціальних ініціатив» і Карпатського національного парку. Зусиллями цих двох організацій проект реалізовано у 2015 році, а 21 липня цікавий об’єкт урочисто презентували. Розмістили його в урочищі Жонка, який знаходиться на території Карпатського НПП.

Метою проекту стало сприяння екологічному туризму в регіоні і створення нової туристичної пам’ятки, яка урізноманітнює послуги і доповнює цікаве дозвілля гостей, що відвідують курортне містечко.

На сьогодні парк-музей «Карпати в мініатюрі» налічує близько 18 об’єктів, в число яких входять: точно відтворені моделі церков і монастирів; відомі пам'ятки краю; копії популярних дерев’яних споруд, наприклад, ресторан «Гуцульщина»; водоспад Пробій на річці Прут; єдина діюча в Карпатах міні-залізниця з копіями легендарних кам'яних мостів у Ворохті; станції в Татарові і тунелю;

За відомостями організаторів парк-музей «Карпати в мініатюрі» буде вдосконалюватись та збільшуватиметься кількість музейних об'єктів, повідомляє UA.igotoworld.com.

Нагадаємо, Закарпатській Колочаві не бракує туристів у всі сезони

Читайте на ГК:"Майже рік президентства Зеленського": що змінилося за цей час, - Олесь Доній (ВІДЕО)
Читайте на ГК:В Україні "гуляють" фальшиві долари: економіст дав поради, як розпізнати підробку (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Спутникове ТБ: Верховна Рада просить Зеленського ввести мораторій на кодування супутникового телесигналу
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська