1. Новини Закарпаття
  2. >

Названо найбільш нещасливу країну на планеті

12.09.2018 23:54 Суспільство

Кількість людей у світі, які відчувають стрес і занепокоєння, зростає. У 2017 році рівень щастя був найнижчим за останнє десятиліття.

Найбільш нещасливою країною у світі дослідники назвали Центральноафриканську республіку, де бойові дії між різними угрупованнями змусили десятки тисяч людей покинути свої будинки. Про це свідчать дані опитування інституту Gallup

Зазначено, що ЦАР виявилася однією з 11 країн, в якій більшість населення зазнавало в минулому "багато фізичного болю". Майже всі з цих 11 країн знаходяться на південь від Сахари в Африці. На другому місці за рівнем нещастя йде Ірак з показником 59%.

Крім того, в списку є Південний Судан (нещасливі 55% населення), Єгипет (47%) та Іран (45%). Лідерами з позитивних емоцій стали латиноамериканські країни.

Так, перші три місця в рейтингу найщасливіших країн зайняли Парагвай (85% населення), Колумбія і Сальвадор (по 82%). Загалом, за даними соціологів, рівень щастя у світі в 2017 році перебував на найнижчому рівні за останнє десятиліття. Кількість людей, які говорять, що відчувають стрес і занепокоєння, зростає. Соціологи запитали дорослих людей в 147 країнах про те, чи відчували вони позитивні емоції раніше.

Всього дослідники провели понад 145 тис. інтерв'ю. Як мінімум, 70% людей сказали, що відчували щастя, посміхалися або багато сміялися. Gallup веде дослідження рівня щастя у світі з 2006 року, і, порівняно з результатами попередніх років, показник 2017 року - найгірший. 

"Загалом світ перебуває у стресі, стурбований, сумний сьогодні більше, ніж ми коли-небудь бачили", - вважає керуючий редактор інституту Мохаммед Юніс.

Читайте на ГК:Британські депутати отримали догану за гру в футбол у парламенті (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Ведучий в прямому ефірі переніс серцевий напад (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Сльози і пісні в барбершопі: як заспокоювали маленького хлопчика італійці (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus