1. Головна
  2. >
  3. Шоубізнес

"Виловлювати людей на вулиці — це неправильно": відомий музикант заявив про право кожного на вибір, воювати чи ні

10500
Шоубізнес Україна

Музикант Олег Скрипка висловив думку, що кожен громадянин має право сам визначати, чи брати участь в бойових діях, чи підтримувати Україну за допомогою інших методів.

"Виловлювати людей на вулиці — це неправильно": відомий музикант заявив про право кожного на вибір, воювати чи ні

Свою точку зору артист висловив у програмі "У ліжку", пише tabloid.pravda.

"Я вважаю, незважаючи на те, які закони, кожна людина для себе вирішує, в нас демократичне суспільство. Наприклад, мій гітарист, він вирішив іти на фронт, на передок, він воює з самого першого дня і він не може концертувати, тому що він реально на лінії фронту. А якщо музикант вирішує волонтерити, їздити на передок і грати, наприклад, в лавах культурного десанту, я думаю, що це теж корисна річ", - зазначив Олег.
"Мені скоро буде 60 років. Тобто це моє рішення, я можу вирішити: їхати на передок чи не їхати на передок. В мене діти, вони малі, вони ще не призовного віку. Це теж їхнє рішення буде: піти на передок чи не піти. Я вважаю, що треба, щоб кожна людина вирішувала, воювати чи не воювати. І виловлювати людей на вулиці - це неправильно", - наголосив він.

На думку Скрипки, це ЗМІ винні в негативному ставленні до мобілізації в частини суспільства.

"Мусить бути в гарному розумінні правильна пропаганда, патріотична пропаганда. І те, що наші ЗМІ в основному розганяють хейт, це зменшує зацікавленість людей воювати за нашу країну", - заявив музикант.

Читайте також: Україну із травня чекає важка ситуація: Буданов розповів про нову загрозу 

Підпишіться на наш телеграм канал, щоб читати новини першими 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber