1. Головна
  2. >
  3. Шоубізнес

Аліна Гросу та її невідомий герой: співачка розкриває серце, але не обличчя

133
Шоубізнес Україна

Аліна Гросу, відома українська співачка, нещодавно виклала унікальне фото зі своїм другим чоловіком, якого вона старанно приховує від громадськості.

Аліна Гросу та її невідомий герой: співачка розкриває серце, але не обличчя

Вона також розповіла про свій благодійний концерт, який відбувся у Лос-Анджелесі на честь її дня народження. Гросу зібрала кошти для дітей, які опинилися без батьківської опіки, а її чоловік активно допомагав їй з організацією цього заходу, як повідомляє ТСН.

“Наразі я організовую свій сольний благодійний концерт. Всі зібрані кошти підуть на підтримку та допомогу дітям, які втратили своїх батьків”, - поділилася співачка в інтерв’ю для “ЖВЛ представляє”.

Цього разу Аліна також вирішила не розкривати ідентичність свого обранця. Щоб ніхто не міг вгадати, хто є її чоловіком, вона приховала його обличчя за смайликом у формі червоного серця. Гросу пояснює це бажанням якомога довше насолоджуватися приватністю їхнього шлюбу.

“Я не хочу розповідати про свої поточні стосунки, тому що минуле – це минуле, а теперішнє – це моє. Я хочу, щоб воно якомога довше було тільки моїм. Я хочу насолодитися ним. Мені здається, що кохання – це про двох людей, а не про думки інших”, - розповіла зірка.

Щодо родинних планів, Аліна з радістю поділилася своїми мріями. Вона та її чоловік мріють стати батьками і вже планують поповнення в сім’ї.

“Ми вже починаємо думати про дітей, тому що мій чоловік дуже їх любить, я також люблю дітей”, - призналася артистка.

Нагадаємо, раніше Аліна Гросу розповіла, де вона навчається в США. Вона також поділилася своїм досвідом зйомок у одному з проєктів Netflix разом з відомими акторами.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber