1. Головна
  2. >
  3. Шоубізнес

Оля Полякова: повернення доньки до рідного дому

176

Українська виконавиця Оля Полякова оголосила про повернення своєї молодшої доньки Аліси до України.

Оля Полякова: повернення доньки до рідного дому

Про це повідомляє novosti-n.

Відомо, що після початку війни в Україні, зірка відправила свою доньку до Великої Британії, де вона прожила два роки. Однак відсутність дому, родини та друзів була для неї важкою, тому вона постійно просила маму повернути її назад до Києва.

“Ось як моя дитина переживає відсутність дому, батьків, подруг, своїх тварин… Два роки постійних істерик і суму за домом! Хоча вона навчається там в чудовій школі, без тривог і бомбосховищ! Але все! Вона повертається до своєї школи, до свого дому, незважаючи на те, що тут не так безпечно, світло відключають, постійні тривоги, і навчальний процес буде складним!”, - написала вона.

Полякова зазначила, що вона розуміє внутрішній біль Аліси і причину її бажання бути вдома. Тому вона очікує на повернення своєї молодшої доньки до України вже через два тижні.

“Те, що її раптово відірвали від того, що вона любила, сильно травмувало і змусило зосередитися на тому, що тільки повернувшись, вона зможе відновити життя, яке втратила. Вона ще не розуміє, що те, що було, вже ніколи не повернеться… Я втомилася кожен день слухати її сльози! Через 2 тижні Аліса повертається до Києва, до своєї школи, до своїх друзів, до мене! Нехай Бог оберігає кожну дитину в Україні!” - підсумувала виконавиця.

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber